Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Yılmaz Hatunoğlu Anadolu Lisesi

Yılmaz Hatunoğlu Anadolu Lisesi

Yılmaz Hatunoğlu Anadolu Lisesi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Fırat mahallesi Sanayi sitesi arkasında olup il merkeze 3 km uzaklıktadır. Ulaşımı şehir içi ulaşım araçları ile sağlanabilmektedir. Okulumuza ait pansiyon veya lojman yoktur. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir.  Okulumuzda toplamda 24 öğretmen, 16 derslik ve 508 öğrenci bulunmakla beraber kantin, kütüphane, bt sınıfı da mevcuttur.

Vizyon
Düşünen, okuyan, araştıran, sorgulayan, teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen, değişen şartlara ve koşullara karşı kendisini yenileyebilen, sevgi, saygı ve hoşgörü ve. ahlaki değerlere sahip öğrencilerin yetiştiği; modern standartlara sahip Eğitim-Öğretim ortamında, öğrencilerin hayata ve bir üst öğretime hazırlandığı;Yönetici, öğretmen, personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle Ağrı´da örnek bir okul olmak.
Misyon
Öğrencilerimizin kendilerini ve sahip oldukları özgün ve yapıcı-yaratıcı güçleri tanımalarını sağlamak; bu özelliklerini geliştiren, sorumlu, özgür, üretken, katılımcı ve mutlu birer birey olmaları için tüm olanakları kullanmaktır.

YILMAZ HATUNOĞLU ANADOLU LİSESİ

İlginizi Çekebilir...!  Başkent İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek