Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Taşlıçay ‘da yaşlı kadının duası duygulu anlar yaşattı

Taşlıçay ‘da yaşlı kadının duası duygulu anlar yaşattı

Taşlıçay  Ağrı’nın ilçesinde “Vefa Sosyal Destek Grubu” ekipleri, yardım talebini yerine getirmek amacıyla gittiği bir yaşlı kadının ellerini gökyüzüne açarak dua etmesi ekipler duygulu anlar yaşadı.

Ağrı’nın  ilçesinde Kaymakam Murtaza Ersöz başkanlığında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanların ihtiyaçlarının ikametlerinde giderilmesi amacıyla “Vefa Sosyal Destek Grubu” ekiplerin yardımları hızlı bir şekilde vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.

İlçe merkezi ve köylerde gelen yardım talepleri ulaştırmak amacıyla gece-gündüz çalışan ekipler, vatandaşlardan taktir topluyor. Yardım talebinde bulunan ve yalnız yaşayan bir yaşlı kadının yardım paketini ulaştırmak için evine gitti.

Evin önünde oturan yaşlı kadının gelen yardımı görünce ellerini gökyüzüne açarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz’e ve ekibe dua etti.

Yaşlı kadının dua karşısında duygulu anlar yaşayan ekip, yaşlı kadına yardım paketini teslim etti. Yaşlı kadına dua için teşekkür eden ekip, yaşlı kadının evinden ayrıldı.

Taşlıçay ‘da yaşlı kadının duası duygulu anlar yaşattı 1

AĞRI’NIN  İLÇESİNDE “VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU” EKİPLERİ, YARDIM TALEBİNİ YERİNE GETİRMEK AMACIYLA GİTTİĞİ BİR YAŞLI KADININ ELLERİNİ GÖKYÜZÜNE AÇARAK DUA ETMESİ EKİPLER DUYGULU ANLAR YAŞADI.

İlginizi Çekebilir...!  Korona virüsü tehlikesi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek