Soma 13 Mayıs Madencileri İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:20

Soma 13 Mayıs Madencileri İlkokulu

Soma 13 Mayıs Madencileri İlkokulu
Son Güncelleme :

13 Eylül 2018 - 12:15

Soma 13 Mayıs Madencileri İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 5 km uzaklıkta  bulunup 100. yıl mahallesindedir. Okulumuza ulaşım servislerle sağlanmaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir. Okula ait lojman yoktur. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 15 öğretmen, 14 derslik ve 298 öğrenci bulunmakla beraber kantin ve laboratuvar da mevcuttur.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

SOMA 13 MAYIS MADENCİLERİ İLKOKULU

× Online Destek