Ağrı Söğütlü İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:56

Ağrı Söğütlü İlkokulu

Ağrı Söğütlü İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Eylül 2018 - 11:18

Söğütlü İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 28 km uzaklıkta olup merkeze bağlıdır. Söğütlü köyündedir. Ulaşımı köy servisleri ile sağlanmaktadır. Isınma sistemi sobadır. Okula ait bir lojman mevcuttur. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 1 öğretmen, 1 derslik ve 15 öğrenci bulunmaktadır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

AĞRI – MERKEZ – Söğütlü İlkokulu

× Online Destek