Ağrı Selahaddin Eyyubi İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:37

Ağrı Selahaddin Eyyubi İlkokulu

Ağrı Selahaddin Eyyubi İlkokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 14:28

Selahaddin Eyyubi İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Fırat Mahallesi Erzurum Caddesi Şeker Fabrikası Karşısı Yeni Toki yerleşkesi il merkeze 4 km uzaklıktadır. Ulaşımı belediye otobüsleri ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda lojman ya da pansiyon bulunmamaktadır. Okulumuzda toplamda 26 öğretmen, 32 derslik ve 611 öğrenci bulunmakla beraber kantin, kütüphane,  müzik sınıfı, resim sınıfı vb alanlar da mevcuttur.

VİZYON

Eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan seçkin bir kurum olmaktır.

MİSYON

Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

Selahaddin Eyyubi İlkokulu

× Online Destek