Ağrı Şehit Korgeneral İsmail Selen Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 07:13

Ağrı Şehit Korgeneral İsmail Selen Ortaokulu

Ağrı Şehit Korgeneral İsmail Selen Ortaokulu
Son Güncelleme :

09 Eylül 2018 - 22:05

Şehit Korgeneral İsmail Selen Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 18 km uzaklıkta olup Murat Bucağındadır. Ulaşımı servislerle sağlanmakta olup yolu asfalttır. Okula ait lojman yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 7 öğretmen, 4 derslik ve 119 öğrenci bulunmakla beraber bir de yemekhane mevcuttur.

Vizyon
VİZYONUMUZ Öğrencilerimizi; -Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, -Demokratik hak ve hürriyetlere saygılı, -Bilim ve teknolojinin gereğine inanmış, -Bağımsız düşünce yeteneğine sahip, -Kendini ve düşüncelerini ifade edebilen, -Çevresi ile iyi iletişim kurabilen, insancıl, paylaşımcı, -Kişilikli, toplumsal sorumluluk bilincine sahip, -Bilinçli, özgüvenli, planlı, çalışkan. Sanatsever, -Çevreye duyarlı, üretken, araştırmacı, bilgiye ulaşabilen BİRER BİREY OLARAK YETİŞTİREBİLMEKTİR.
Misyon
MİSYONUMUZ -Atatürkçü, cumhuriyetçi ve demokratik kurum kültürü, -Öğrenci merkezli eğitim, -Teknolojik gelişmelere açıklık ve takipçilik, -Planlı ve sürekli gelişimcilik, -Gelişmelere öncülük, -Toplumsal ihtiyaçlara duyarlılık, -Özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayıcılık, -Öğretmen, öğrenci, veli tam katılımı ve işbirliği, -Diğer okullara liderlik.

Şehit Korgeneral İsmail Selen Ortaokulu

× Online Destek