Ağrı Şehit Korgeneral İsmail Selen İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 07:18

Ağrı Şehit Korgeneral İsmail Selen İlkokulu

Ağrı Şehit Korgeneral İsmail Selen İlkokulu
Son Güncelleme :

09 Eylül 2018 - 21:51

Şehit Korgeneral İsmail Selen İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 20 km uzaklıkta olan Murat Bucağındadır. Ulaşımı servislerle sağlanabilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuza ait lojman yoktur. Okulumuzda toplamda 5 öğretmen, 5 derslik ve 105 öğrenci bulunmaktadır.

VİZYON

VİZYONUMUZ Öğrencilerimizi; -Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, -Demokratik hak ve hürriyetlere saygılı, -Bilim ve teknolojinin gereğine inanmış, -Bağımsız düşünce yeteneğine sahip, -Kendini ve düşüncelerini ifade edebilen, -Çevresi ile iyi iletişim kurabilen, insancıl, paylaşımcı, -Kişilikli, toplumsal sorumluluk bilincine sahip, -Bilinçli, özgüvenli, planlı, çalışkan. Sanatsever, -Çevreye duyarlı, üretken, araştırmacı, bilgiye ulaşabilen BİRER BİREY OLARAK YETİŞTİREBİLMEKTİR.

MİSYON

MİSYONUMUZ -Atatürkçü, cumhuriyetçi ve demokratik kurum kültürü, -Öğrenci merkezli eğitim, -Teknolojik gelişmelere açıklık ve takipçilik, -Planlı ve sürekli gelişimcilik, -Gelişmelere öncülük, -Toplumsal ihtiyaçlara duyarlılık, -Özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayıcılık, -Öğretmen, öğrenci, veli tam katılımı ve işbirliği, -Diğer okullara liderlik.

Şehit Korgeneral İsmail Selen İlkokulu

× Online Destek