Sağlık Ürünleri

Sağlık Ürünleri – Teknoloji çağına girdiğimizden beri insanların sağlıkların artık %100 olmadığını görüyoruz. Rahatsızlandığımızda bile artık doğal ol...

Sağlık Ürünleri
Sağlık Ürünleri
+8
Haber albümü için resme tıklayın

Sağlık Ürünleri – Teknoloji çağına girdiğimizden beri insanların sağlıkların artık %100 olmadığını görüyoruz. Rahatsızlandığımızda bile artık doğal olan ilaçlar yerine genellikle eczanelerde satılan, doktorun tavsiye ettiği ilaçları kullanmak zorunda kalıyoruz. Hal böyle oluncada hastalıklı bölgeyi kurtaralım derken ilaçların yan etkisiyle başka bir yerimiz hastalık geçiriyor.

Bizde http://sisliclub.com/ ekibi olarak uzun bir süre araştırma yaptık ve asıl olan ve insan sağlığına zarar vermeyen şifanın doğal yollardan geçtiğini bilip insan sağlığına en çok yararlı olacak doğal üretilen ürünlere baktık, ve gerçekten işe yarayan bir çok bilgiye ulaştık.

Şimdi sizlerle paylaşacağımız ürünlerin %100 yan etkisiz ve doğal olduğunu söyleyebiliriz. Yüzyıldır edinilen sağlıklı yaşam için yapılan ilaçları derleyip güzel organik ürünler üreten bir firma ila konuştuk denedik denettik ve çok güzel sonuçlar aldık.

Sağlık Ürünleri – Kimyasalı bol olan ilaçlara artık dur demenin zamanı sizce de gelmedimi, evet dediğinizi duyar gibiyim, gerçekten sağlığını düşünyorsan bu yazıyı okumaya devam et bunların hiç biri gerçek değil diyorsan okumayı burada sonlandıra bilirsin, sonuna kadar okuduğunda anlayacaksın ki; Boşuna sonuna kadar okumadığını hala benimleysen devam edebiliriz ?

Sağlık Nedir?

Sağlık Ürünleri – İnsan oğlunun vücudunda beliren ağrı, sızı, hastalık ve sakatlık olmaması değil, sağlığın kişide ruhsal, bedensel ve sosyal yönden de tam anlamıyla kendini iyi hissetmesidir.

Sağlığı herkes biliyor biz yinede tanımını yapalım dedik. Ama asıl olan kimyasal vücuda koymadan sağlığımızı zinde tutmaktır. İşte tam bu noktada sizlere tavsiye edeceğim bir kaç ürün var onların açıklamasınıda sizlere yapacağım.

1- POWER STRİP BANT

2 -KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU

3 – KOLLOİDAL ALTIN SUYU

4- ÇAKŞIR VE EPİMEDİUM KARIŞIMI

5 – B12 + OMEGA 3 KOMPLEX BANT

6 – VİP STOP BİTKİSEL MİX

7 – GANODERMA KAHVE ve MORINGALI KAHVE

Bu 8 ürünüde sizler için tek tek açıklayıp hangi ürün ne için olur ve hangi ürün organiktir yazacağız.

1- POWER STRİP BANT

Bu bant bana ilk dediklerinde pek inanmamıştım ama çok farklı bir üretim ve çok farklı çalışan bir tedavi şekli bandı ağrıyan yere yapıştırın ve sonucu 15 dakika içinde görün, bandı herkes her ağrıya kullanabilir fakat 3 türlü insan bu bandı asla kullanamaz çünkü onlara kesinlikle tavsiye edilmiyor.

Kanaması olan hastalara asla tavsiye edilmiyor, diyaliz hastalarına tavsiye edilmiyor ve yeni organ nakli yapılmış hastalara tavsiye edilmiyor. Bu bandın özelliği ağrıyan yere nüfus ederek oradaki ağrıyı veya kalıcı hastalığı salgıladığı enerjiyle tadavi etmeye çalışmasıdır. Bandın başlıca tedavi ettiği hastalıklar;

Bel ve Boyun Fıtığı

Kronik Ağrılar

Eklem Problemleri, Kireçlenme

Odaklanma Problemi

Baş Ağrısı

Migren

Depresyon

Epilepsi

Alzheimer

Dolaşım Bozuklukları

Varis

Tansiyon

Şeker

Deri Hastalıkları

Sedef, Egzama

Selülit

Ve bandın kullanma şekli

Sağlıkı yaşam için POWER STRİP BANT

Sağlık Ürünleri –

2 -KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU

GÜMÜŞ SUYU NEDİR?

Antibiyotiğe ihtiyaç duyulan ve antibiyotiğin yetersiz kaldığı hemen tüm alanlarda aktif olarak kullanılır ancak antibiyotikten farkı; tamamen doğal bir karışım olmasıdır. Metabolizmaya herhangi bir zararlı etkisi yoktur.

Kolloidal gümüş suyu bağışıklık sistemini güçlendiren doğal bir antibiyotiktir. Laboratuvar ortamında yapılan deneyler sonucu 650’a yakın bakteri, virüs, mikrop ve mantarı yok ettiği kanıtlanmıştır.

GÜMÜŞ SUYU NASIL KULLANILIR?

Gümüş suyu ile birlikte alkol ve sarımsak kullanılmamalıdır.

Karanlık, serin bir yerde saklayınız fakat bu yer buzdolabı olmasın.

Gümüş suyunu küçük yudumlar şeklinde içiniz mümkün olduğunca ağızda uzun süre (6-7 dk) tutulmalıdır. Gümüş Suyu, oral yolla alındığı zaman 7 dakika içinde etkisini göstermeye başlar.

Şifalı gümüş suyu

3 – KOLLOİDAL ALTIN SUYU

ALTIN SUYU – KULLANIMI ve ETKİLERİ

Altın suyu, beyin gelişimi için etkili bir üründür. Kolloidal gümüş suyu gibi kullanılır. Dilaltınızda 6-7 dk tutun ve daha sonra yutun. Kullanmadan 30 dakika önce ve 30 dakika sonra bir şey tüketilmemelidir.

Unutkanlık gibi zihinsel beyin fonksiyon bozukluklarını tedavi etmede, IQ’ nun arttırılmasında kolloidal altın suyu kullanımı başarıyla sonuçlanmıştır.

Kolloidal altın suyu kullananların vücudu zinde olur, zihinsel netlik kazanır ve odaklanması artar.

Uykusuzluğa, yorgunluğa iyi gelmektedir.

Hormonal dengesizlikler, sindirim sistemi bozuklukları, uyuşturucu ve alkol bağımlılığı, depresyon,hipertansiyon, kas gerginliği, düzensiz kalp ritimleri, kanser kolloidal altın suyunun kullanım alanlarından bazılarıdır.

ALTIN SUYU faydaları ve etkileri

4- ÇAKŞIR VE EPİMEDİUM KARIŞIMI

EPİMEDİUM VE ÇAKŞIR

Cinsel fonksiyonları düzenler, cinsel isteği artırır.

Bedendeki duyusal sinirleri ve genital bölgeyi uyararak sperm üretimini ve yoğunluğunu artırır.

İktidarsızlık, ostropoz, erken boşalma ve orgazm sorunlarını önler.

Kalp damarlarını genişletir, vasiküler direncini azaltır ve kan akışını artırır.

Cinsel isteksizlik, stres ve korkuya dayalı ereksiyon sorunlarını giderir.

Çiftler arasındaki cinsel yaşamı daha güçlü hale getirir.

Cinsel enerjiyi, libidoyu ve yaşam enerjisini artırır.

Nitrik oksit düzeylerini yükselterek damarları genişletir ve kaslara daha fazla besin taşınmasını sağlar, kasları gevşetir.

Sağlık Ürünleri –

Nitrik oksit düzeylerini yükselterek damarları genişletir ve kaslara daha fazla besin taşınmasını sağlar, kasları gevşetir.

5 – B12 + OMEGA 3 KOMPLEX BANT

OMEGA-3 & b12 TRANSDERMAL BANTLAR

Omega 3 yağları insan bedeni tarafından üretilemediği için besin desteği olarak alınması gereken bir yağ tipidir. Bu yağ asitleri esansiyel yağ asitleri sınıfında olup metabolizma için gerekli olduğu halde bedende sentezlenemezler ve besinlerle alınmaları gerekir.

Omega 3 eksikliği bulguları şu şekildedir.;

omega 3 eksikliği belirtileri

b12 eksikliği belirtileri nelerdir.

6 – VİP STOP BİTKİSEL MİX ( bu ürün sigarayı bıraktırıyor. )

VİP STOP BİTKİSEL MİX KULLANIMI

Eserin kullanımı: Muhtaçlık hissedildiğinde ağıza 3 yada 4 sefer sprey sıkıp ağız içerisinde birkaç dakika kalmasını sağlayın 7 gün boyunca hiç sigara içmeden, canınız sigara içmek istediği vakitlerde bitkisel karışımdan tıpkı ölçüde alınır ve 7 gün bu biçimde tamamlanır. (Günde 20 sefer sigara içme isteği olursa, 20 defa bitkisel karışımı kullanabilirsiniz. kullanımdan çabucak sonra su içilmemesi şayet su içmek gerekiyorsa kullanmadan evvel içilmelidir. Hiç bir yan tesiri yoktur.)

VİP STOP BİTKİSEL MİX sigarayı bırak

7 GÜN BOYUNCA MUHAKKAK SİGARA İÇİLMEYECEKTİR. 7 gün tamamlanınca 8. ve 9. gün sabah aç karnına, sigara duman gargarası yapılması gerekir. (Bir sigara izmariti temin edilir, yakılır, duman içe çekilmeden ağza doldurulur, su gargarası yapar üzere duman ağızda dolaştırılır ve üflenir. Bu süreç sırasında DİKKAT edilmesi gereken bir konu, kişi 7 gün sonra sigaranın tesirini görmek istediğinden, dumanı içine çeker.

Böylelikle formülü bozmuş olur. Gargara yaparken duman muhakkak içeri çekilmeyecektir.) Bu gargara da uygulanınca 10. gün, bitkisel karışımı tam olarak uygulayan kişinin sigara içme isteği bir yana, sigara dumanı bile iğrenç gelecektir.

VE YENİ HAYATINIZA BEĞENİLEN GELDİNİZ !!!

VİP STOP ÖNCESİ SİGARA BIRAKMA EVRESİNDE İŞE YARAYACAK 9 ÖNERİ!

1- Sigara bırakıldığında birinci günler çok kıymetlidir. Birinci on gün nizamlı görüşme ve sonra 1, 3, 6 ve 12 aylarda görüşme yararlıdır.

2- Görüşmelerde sigarayı bırakma durumu, motivasyonun sürekliliği, tekrar başlama (relaps) eğilimi kıymetlendirilir.

3- Sigaraya tekrar başlama eğilimleri, sigara içmenin bırakıldığı birinci haftalar içinde olmaktadır. Bırakan kişi birinci iki denetimine kadar sigara içmemişse bırakmış olma mümkünlüğü yüksektir.

4- Lakin tekrar başlamalar başarısızlık olarak değerlendirilmemeli ve tekrar bırakma istikametinde kişi motive edilmelidir.

5- Sigarayı azaltarak bırakanların tekrar başlama ihtimali bir anda keserek bırakanlara nazaran daha çoktur.

6- Sigara bırakıldığında birinci günler 3-5 dakika süren sigara isteği dalgaları sıklıkla gelecektir. Bu dalgaların kişinin sigara içme alışkanlıklarına nazaran, evvelce de fark edilebilecek vakit ve durumlarda gelmesi, bırakma açısından kolaylık sağlar. Sigaranın zararlarına ağırlaşarak yahut bir arkadaşı ile sohbet ederek bu dalgayı atlatabilir.

7- Birebir vakitte sigarayı bırakan kişi için el alışkanlığının yerini alacak öteki el ve ağız alışkanlıkları oluşturulur. Birinci günler sigara içilen toplumsal ortamlardan uzak kalarak 3-5 dakikalık dalgaların gelme sıklığının azaltılmasına çalışılır.

8- Bol sıvı besin ve meyve tüketilerek çabucak ağız alışkanlıkları değiştirilir hem de sağlıklı beslenilerek kilo alınmasının önüne geçilir.

9- Antrenmana başlamak sigara bırakma sırasında görülen fazla yemenin getireceği fazla kilolar ve motivasyon açısından yararlıdır.

VİP STOP MİX İLE SİGARAYI BIRAKTIKTAN SONRASI

Sigarayı bıraktıktan sonra KİLO ALMAMAK için şunları yapabilirsiniz:

30-35 gün yemeklerden evvel meyve suyu ve mevsim meyvelerinden yiyerek iştahınızı azaltabilirsiniz. Böylelikle birebir kilonuzu koruyabilirsiniz. Aslında pek çok sigara tiryakisi, muhakkak yanlış bir niyet olan, bırakmama sebebini kilo alma korkusu olarak söylerler.

Kilo almamak için özel tavsiyeler Meyveler yemeklerden sonra değil, yemeklerden yarım saat evvel yemelisiniz. Yemeklerden 3 saat sonraya kadar bir daha meyve yememelisiniz. Yemekten 5 – 10 dakika evvel su için, yemek mühletince su içmeyiniz. Öğünlerde bir tıp yiyeceklerle öbür çeşitten yiyecekleri (Protein ile karbonhidratları) bir ortada yememelisiniz. Öğün menülerinizi bu kurala nazaran benimsemelisiniz.

Ayrıyeten, öğün ortalarında meyve yeme alışkanlığını geliştirin. Yemeklerde bol yeşil salata yemenizi tavsiye ederiz. Beyaz ekmek kullanmayın. Tam undan yapılan esmer ekmek yiyebilirsiniz. Çay ve kahvenizi şekersiz ya da tatlandırıcı ile içiniz. Porsiyonlarınızı azaltın. Doymadan kalkmaya kendinizi alıştırın. Hareketlerinizi artırın her fırsatta yürüyün. (İdeali günde 10 bin adım) Merdivenleri inin çıkın. Haftada 2 – 3 sefer tempolu yürüyüşler yapın.

Sigarayı bıraktıktan sonra BEDENDEKİ NİKOTİNİ ATMAK için şunları yapabilirsiniz:

Nikotin, genç ve atletlerde 5-6 sene, orta yaşlılarda 9-10 sene, yaşlılarda 15-16 sene sonra bedenden çıkar. Lakin 40 gün boyunca günde 1 adet orta uzunluk kırmızı mor soğan yenilirse, 2-3 ay içinde nikotin bedenden çıkar (denenmiştir). (Kırmızı mor Soğanın yararları: Hücreleri canlandırır, tıkalı damarları açar, karaciğerin en düzgün dostudur, kandaki kolestrolü yakar, tabi insülin ihtiva ettiği için şekeri yakar. Bedendeki nikotini temizler.)

Sigarayı bıraktıktan sonra bedendeki ALERJİLERDEN KURTULMAK için şunları yapabilirsiniz:

Sigarayı bırakan 100 bireyden 3-4 şahısta alerjik ağız yaraları, diş eti ve dişlerde rahatsızlık olabilir. Bunun tedavisi için sigara izmariti ile 2-3 gün sabah aç karna duman gargarası yapılır. Hem beden sigaradan tiksinmeyi yenilemiş hem de alerji tedavi edilmiş olur.

Sağlık Ürünleri –

GANODERMA KAHVE ve MORINGALI KAHVE

REİSHİ MANTARLI ve MORİNGALI KAHVELER

Sudan sonra Dünya’da en çok tüketilen içecek: Kahve !!!

Vip International firmasının sağlık açısından bir çok faydaları bulunan Reishi Mantarı ve Moringa bitkisini içeren kahvelerini tüketmeye ne dersiniz?

REİSHİ MANTARINIn faydaları;

Migren kaynaklı baş ağrılarına iyi gelir.

Tansiyonu düşürür.

Anti-inflamatuar özelik taşır.

reishi mantarının faydaları nelerdir.

Astım sorunu olanlar tarafından tercih edilebilir.

Böbrek çalışmasına yardımcı olur.

Bağışıklık sistemini düzenler.

Kemoterapi (Kanser) hastalarına yardımcı olarak kullanılır.

Kardiyovasküler hastalıkların tedavisinde önerilir.

Alerjiler ve uykusuzluğu giderici etkisi vardır.

Kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar ve enerji verir.

MORİNGA BİTKİSİNİN Başlıca faydaları

Moringa yaprakları kıymetli ölçüde protein, vitamin ve mineraller sağlar.

Proteinlerin yapı taşları olan esansiyel amino asitlerin güçlü bir kaynağıdır.

Ayrıca vitamin A, vitamin B1 (tiamin), B2 (riboflavin), B3 (niasin), B-6, Vitamin C üzere kıymetli ölçüde vitamin içerir. Moringa Bitkisi kalsiyum, potasyum, demir, magnezyum, fosfor ve çinko üzere çok varlıklı mineraller içerir.

100 gram kuru Moringa Bitkisi yaprağı şunları sunabilir:

Yoğurttan 9 kat fazla protein, Muzdan 15 kat daha fazla potasyum, Havuçtan 10 kat daha fazla A vitamini, Ispanaktan 25 kat fazla demir, Sütten 17 kat daha fazla kalsiyum, Portakaldan 12 kat fazla C vitamini

Moringa Bitkisi’nin Sıhhate Faydaları

Güçlü bir Anti-oksidan Kaynağıdır

Anti-inflamatuar tesiri ile ödemi tedavi eder

Karaciğeri korurur ve iyileştirir

Mide problemlerini tedavi eder

Sağlıklı saçlar ve cilt

Diyabet hastalarına (Şeker Hastalığı) faydalıdır

Anti-Bakteriyel Koruma

moringa bitkisinin başlıca faydalarıKardiyovasküler Koruma

Kanserden korur ve tedavisine yardımcı olur

Alzheimer üzere rahatsızlıkların tedavisinde etkili

Kemik sıhhatini korurur ve geliştirir

Anti-Alerjik

Astım hastalığına yardımcı

Mantar zıddı (Anti-Fungal)

Mesane, böbrek ve rahim taşlarına karşı etkili

Yaraları süratli iyileştirir

Hipertansiyon karşıtı

Göz sıhhatini korur

Bağışıklık sistemi güçlendirici

Kolesterol dengeleyici

Sağlık Ürünleri – Evet arkadaşlar buraya kadar okuduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Bu verdiğimiz şifaya çok fazla katkı sağlayacak ürünlerin tanıtımını kendimizce yapmaya çalıştık, ürünlerin hepsi denenmiş ve hiç bir yan etkisi olmayan ürünlerdir. Kafanıza takılan her ne varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz bu yazının sonuna ürünlere ulaşabileceğiniz adresi bırakıyorum sağlıkla kalın.

Ayrıca bu ürünlerin bayiliğini alabilirsiniz. Bayilik almak için alttaki linke tıklayınız.

ÜRÜNLERE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Satış temsilcisi olmak isteyen arkadaşlar sitemizin sağ ortada bulunan whatsapp destek bölümünden bize ulaşabilirler.

#

15 Kas 2020 - 00:40 - Sağlık

Muhabir  Yunus Yildiz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kent04 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kent04 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kent04 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kent04 değil haberi geçen ajanstır.