Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Rektör Karabulut, YÖK Başkanı Saraç’ın başkanlığında toplantıya katıldı

Rektör Karabulut, YÖK Başkanı Saraç’ın başkanlığında toplantıya katıldı

Rektör Karabulut Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr.Yekta Saraç’ın başkanlığında telekonferans yöntemiyle yapılan toplantıya katıldı.

YÖK ve CISCO Network Akademi’nin işbirliği ile YÖK Başkanı Prof. Dr.Yekta Saraç başkanlığında yapılan toplantıya, Koordinatör olarak YÖK üyesi Prof. Dr. Naci Gündoğan, AİÇÜ Rektörü Abdulhalik Karabulut, Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında bulunan üniversitelerin rektörleri ve CISCO Network Akademi yetkilileri katıldı.

Rektör Karabulut Toplantının açılışında konuşan YÖK Başkanı Saraç, Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi ile yükseköğretimde akıllı uzmanlaşma, ihtisaslaşma ve dijital dönüşüme hız verildiğini belirtti.

CISCO Network Akademi yetkilileri tarafından yapılan sunumda Siber Güvenlik ve Ağ Yönetimi konularında eğitimcilere eğitim verileceğini, eğitimcilerinde bu eğitimleri öğrencilere aktaracaklarını söyledi.

Toplantıda Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında bulunan üniversitelerin rektörleri konu ile ilgili bilgi verdi. AİÇÜ Rektörü Karabulut, Pandemi sürecinde dijital eğitimin öneminin daha iyi anlaşıldığını, bununla ilgili alt yapı çalışmalarının başarılı bir şekilde hayata geçirildiğini, öğrencilerin öğrenimlerini uzaktan eğitim ile sorunsuz bir şekilde sürdürdüklerini ifade etti.

İlginizi Çekebilir...!  Ağrıspor başkanından sitem

Rektör Karabulut

 

Rektör Karabulut

AİÇÜ REKTÖRÜ KARABULUT, YÖK BAŞKANI SARAÇ’IN BAŞKANLIĞINDA TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE YAPILAN TOPLANTIYA KATILDI

YÖK Başkanı Saraç

AİÇÜ REKTÖRÜ KARABULUT, YÖK BAŞKANI SARAÇ’IN BAŞKANLIĞINDA TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE YAPILAN TOPLANTIYA KATILDI

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek