Muhammed Celali İmam Hatip Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:23

Muhammed Celali İmam Hatip Ortaokulu

Muhammed Celali İmam Hatip Ortaokulu
Son Güncelleme :

13 Eylül 2018 - 10:56

Muhammed Celali İmam Hatip Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Kazım Karabekir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Meteoroloji karşısı Ağrı Merkezdedir. Ulaşımı yayan olarak da servisle de yapılabilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli, örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuza ait lojman ya da pansiyon bulunmamaktadır. Okulumuzda toplamda 8 öğretmen, 3 derslik ve 70 öğrenci bulunmaktadır.

Vizyon
Eğitim öğretim ortamları ve yetiştirdiği öğrencilerin nitelikleri ve başarısıyla,kabul gören bir okul kültürü oluşturup,geleceğe yön veren bir okul olmaktır.
Misyon
Çağdaş eğitim amaç ve ilkeleri doğrultusunda,Atatürkçü düşünceyi özümsemiş,milli ve manevi değerlere bağlı,çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi,beceri ve değerlerle donatılmış,teknolojik yeniliklere açık ve bunları kullanabilen,bilimsel ve analitik düşünen çözüm üreten,sürekli öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli,eğitimin dünyadaki öncü rolünü gündemde tutarak ,uzmanlığı ve araştırmacılığı temel alan,kendisi ve çevresi ile barışık,sosyal becerileri güçlü,özgüveni yüksek,sorumluluk sahibi ve çalışkan öğrencileri,bireysel gelişim özelliklerini dikkate alarak yetiştirmek için varız.

MUHAMMED CELALİ İMAM HATİP ORTAOKULU

× Online Destek