Küçük nergisin yaşamla mücadelesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 16:54

Küçük nergisin yaşamla mücadelesi

Küçük nergisin yaşamla mücadelesi
Son Güncelleme :

02 Ocak 2021 - 22:18

Küçük nergis – Ağrı’nın Hamur ilçesinde doğan küçük nergis henüz daha 14 aylık, normalde o yaştaki bir çocuğun koşup eğlenmesi lazımken  Amerika’da gen tedavsi görmesi gerek.

KÜÇÜK NERGİS ZAMANLA YARIŞIYOR SAĞLIĞINA KAVUŞMAK İÇİN

Ağrı’nın Hamur ilçesinde doğan küçük nergis henüz daha 14 aylık, normalde o yaştaki bir çocuğun koşup eğlenmesi lazımken küçük nergis Amerika’da gen tedavsi görmesi gerek. Bu tedavi için zamanının kısıtlı olduğunu söyleyen Umuç ailesi biran önce bu tedaviye gitmesi için gereken paranın toplanması için kampanya başlattılar herkesten destek bekliyorlar.

YAPILAN BAĞIŞ KAMPANYASINDA SİZİNDE PAYINIZ OLSUN

Nergisin sağlığına kavuşması için ZOLGENSMA tedavisi görmesi gerekiyor. Bu tedavinin Amerika’da olması gerekli ve maliyeti biraz fazla bunu karşılayamayan umuç ailesi bir kampanya başlattı. Biz de bu haberimizde kampanya ya destek vermek istedik. Nergis 7-8 aylıkken normal bir bebek gibiydi, çok şirin her çocuk gibi yerden yuvarlanıp, çekmecelerle oynayan küçük bebeğimiz gün geçtikçe hareket kabiliyetini kaybetmeye başladı. Böyle bir şeyi insanın kendi çocuğuna yakıştıramadığını vurgulayan baba Nedim Umuç, ‘‘İnsan başına gelmezmiş gibi düşünüyor ama hastalık çok yakınımızda’’ diye konuştu.

bebeğin tedavisi için 2,4 milyon dolara ihtiyaç var

Haydi Ağrı duyarsız kalma biz hemşehrimizi yanlız bırakmayacağız, biz ki misafir perver, biz ki duyarlı bir şehiriz. Nergisin böyle olmasına razımı olacağız. Nergisimiz yaşasın diye elimizden geleni yapacağız, aşağıya irtibat numarasını ailenin Ağrı’daki ve İstanbul’daki adreslerini bırakıyorum yardım etmek isteyen her duyarlı kişi burdan irtibata geçebilir.

Nedim Umuç. Nergiz Umuçun babası: 05386683796

Sitemizin Whatsapp Destek Hattından da Bize Ulaşabilirsiniz.

× Online Destek