Korona virüsü tehlikesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04 -Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Temmuz 2022 - 20:30

Korona virüsü tehlikesi

Korona virüsü tehlikesi
Son Güncelleme :

24 Mart 2020 - 5:22

Korona virüsü tehlikesi

Korona virüsü tehlikesi bu gün şehir genelinde biraz dolaştık ve şehrimizde pek umursayan KORONA VİRÜSÜ yok gibi davranan bir sürü vatandaşımız vardı. Durumun ne kadar ciddi olduğunun farkındayız ama hiç bir şekilde tedbir almıyoruz.

Bazı söylentiler ve korkulan durumlar var bunlardan biri ülke komple sokağa çıkma yasağına girecek mi? Bu durum olabilir de olmayabilir de siz kendi ohalinizi ilan edip devletimizin alacağı kararı beklemeyin ve evden dışarı çıkmayın.

Ülkemiz bu bulaşıcı hastalıkla  başa çıkılamayan virüste en başarılı olarak görüldü. Tedbirleri ve göstermiş oldukları özverili davranışları sayesinde hala bu illet salgın haline gelmemiştir.

İtalya, İran ve Yunanistan şuan başa çıkamıyor bu virüsle ama biz 23.03.2020’de saat 20:20 de güzel bir haber aldık Çin’den gelen ilaçla bu vaka ya yakalananlardan bazıları iyileşmeye başlamış, kaç kişi iyileşme göstermiş henüz bilmiyoruz, ilerleyen saatlerde bakanımız sayın Fahrettin KOCA konuyla ilgili açıklama yapacaktır.

 

ağrı Korona virüsü tehlikesi

Korona virüsü tehlikesi bildikleri halde cumhuriyet caddesinden ayrılmıyorlar

Korona virüsü ne kadar umrumuz da yukarıdaki fotoğraf bunu aslında bize net olarak gösteriyor.

Korona virüsü tehlikesi

Korona virüsü tehlikesinin farkında olmadan ağrıda gezmeler

Ağrımızın en güzide caddesi ve en çok dolaşmak için tercih edilen caddesinde insanlar Korona virüsü tehlikesini yok sayıyor ve rahat bir şekilde dolaşıyorlar. Bu kadar rahat olmamız aslında bize değil evimizdeki risk grubundaki insanlara zaradır, bunun bilincinde olmadığımız sürece bu vakadan kurtulmamız biraz zor olacak gibi.

Korona virüsü tehlikesi Ağrıda

Korona virüsü tehlikesi olsa bile ağrı halkı dışarda umursamıyor

Yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü gibi Ağrı‘daki kurumsal firmaların hiç biri açmıyor. İşin ciddiyetinin farkındalar, onlarda zarar etmeyi istemez ama Dünya’yı ilgilendiren bir vakaya karşı vurdum duymazlık olmayacağından, işin şakasının bile olmayacağından tüm işlerini durdurmuş durumdalar.

 Korona virüsü tehlikesini birlikte atlatabilmemiz için öncelikle duyarlı olup kendimize ohal ian etmemiz lazım ve işimiz çok acil olmadığı sürece evden dışarı çıkmamız lazım. Sağlığımız için Sağlığınız için evde kal #Ağrı

 

Sitemizin ana sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ… 

Sitemizde her türlü bilgiye ulaşmanız mümkündür. Sağlıklı yaşam dileklerimizle iyi yaşayın. Ken04 teknik ekibi

× Online Destek