Ağrı Kazım Karabekir İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 08:02

Ağrı Kazım Karabekir İlkokulu

Ağrı Kazım Karabekir İlkokulu
Son Güncelleme :

05 Eylül 2018 - 14:06

Kazım Karabekir İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 2 km uzaklıkta olup Kazım Karabekir Mahallesi Ozanlar Köyü Yolu Üzerindedir. Ulaşımı Şehir içi servisleri ile yapılmaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okula ait lojman yoktur. Okulumuzda 12 öğretmen, 11 derslik ve 299 öğrenci bulunmakla beraber kütüphane ve bahçe de mevcuttur.

Vizyon
Okulumuz sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumlarına her yıl mezun olan bütün öğrencilerini yerleştiren, sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren, araç-gereç ve donanım bakımından çağdaş standartları yakalamış, çağımızın gerektirdiği bilgi ve becerilere eş değer normlarda eğitim veren güçlü bir eğitim kurumu yapmaktır.
Misyon
Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, Türk milletinin ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen; ailesini, vatanını, milletini seven; hür ve bilimsel düşünce gücüne sahip, insan haklarına saygılı, çağımızın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış, ülkemizin ekonomik sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunacak bireyler yetiştirmektir.

Kazım Karabekir İlkokulu

× Online Destek