Kasım Bayram Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:24

Kasım Bayram Ortaokulu

Kasım Bayram Ortaokulu
Son Güncelleme :

13 Eylül 2018 - 10:44

Kasım Bayram Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Alparslan Mahallesi Atatürk Caddesi Ağrı merkezdedir. Ulaşımı her yönden kolaylıkla sağlanabilmektedir. Okula ait servis bulunmaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 19 öğretmen, 13 derslik ve 434 öğrenci bulunmakla beraber kantin ve spor salonu da mevcuttur.

Vizyon
Kasım Bayram Ortaokulu Olarak; Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda; öğrenme için her türlü fırsatın sağlandığı bilgili, becerili ve iyi bir ahlâka sahip nitelikli öğrencilerin yetiştirildiği, tercih edilen bir okul olmaktır.
Misyon
Kasım Bayram Ortaokulu Olarak; Misyonumuz Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, milli ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Kasım Bayram Ortaokulu

× Online Destek