Karlıca Evliya Çelebi Ortaokulu Ağrı Hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Temmuz 2022 - 07:56

Karlıca Evliya Çelebi Ortaokulu Ağrı Hamur

Karlıca Evliya Çelebi Ortaokulu Ağrı Hamur
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2018 - 5:02

Karlıca Evliya Çelebi  – Ağrı‘nın Hamur ilçesine bağlı olan okulumuz il merkez ve ilçe merkeze 27 km uzaklıktadır. Öğretmen 7, öğrenci 75, 4 derslik, öğretim şekli tam gün, ders başlama bitiş saatleri 09:00-15:20, ısınma sistemi kalorifer, yabancı dil ingilizce, lojman 1 Ortaokulun lojmanı mevcuttur.

Kalorifer ile ısıtılmaktadır.. İki katlıdır ve her katta iki daire vardır.. Daireler 3+1 dir, ulaşım Köy minibüsü haftanın 6 günü Ağrı´ya gitmektedir. Minibüs sabah saatlerinde köyden çıkıp akşam saatlerinde köye dönmektedir.

Bu sebeple hafta içi günlerde öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır.Öğretmenler kendilerinin ücret karşılığı olarak kiraladığı köy minübüsü ile gidip gelmektedir..

Diğer bir ulaşım yöntemiyse merkezden taksi çağırmaktır. Ayrıca köyümüz dağlık ve kaygan bir arazi yapısı üzerine kurulmuştur. Okulumuz nispeten köye göre yüksek bir arazide bulunmaktadır. Adres Karlıca Köyü Ağrı/Hamur, web sitesi  Hamur  Çelebi Ortaokulu , 05415447995 numaradan iletişim kurabilirsiniz.  Vizyon misyon

Vizyon

İnsan sevgisi ve evrensellik, Atatürk İlke ve İnklaplârını; kendine rehber edinmiş, özgüveni yüksek, geleceğe umutla ve inançla bakan, mutlu ve başarılı nesiller yetiştirmek istiyoruz.

Misyon

Vatan, Millet sevgisi ile dolu, evrensel düşünebilen, kendisine çevresine, saygı ve hoş görü ile bakabilen, kendini geliştirme özelliğine sahip, topluma ve kendisine yararlı, bireyler yetiştirmek için varız.

Karlıca Evliya Çelebi Ortaokulu

Hamur Karlıca Evliya Çelebi

× Online Destek