Ağrı Kadir Has Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

29 Kasım 2021 - 21:40

Ağrı Kadir Has Ortaokulu

Ağrı Kadir Has Ortaokulu
Son Güncelleme :

01 Eylül 2018 - 0:13

Kadir Has Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Hürriyet Mah. Yaşar Eryılmaz Cad. Merkez Ağrı’dadır. Ulaşımı yaya ya da arabayla kolaylıkla sağlanabilir. Isınma sistemi kaloriferdir. Tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 21 öğretmen, 12 derslik ve 301 öğrenci bulunmaktadır.

Vizyon
Biz her çocuğun içinde, onun özgür, çok yönlü ve bir birey olarak yetişmesini sağlayacak değerler olduğuna,toplumların mutluluğunu sağlamanın, cehaleti ortadan kaldırmanın ve demokratik bir toplum yaratma yolunun ancak toplumların iyi yetiştirilmiş bireylerince sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanıyoruz.
Misyon
Sevgi ve saygıya, sorumluluk bilincinin gelişmesine, doğru, adil ve demokratik davranmaya, hata ve başarıları paylaşmaya, özgüvene, bireysel ve grup disiplinine, araştırma ve analitik düşüncenin geliştirilmesine, eleştiriye açıklığa, pozitif düşünceye, yaşam boyu öğrenmeye, yüksek motivasyona ve ödüllendirmeye, her tür şiddete karşı barışçıl, insancıl, gerçekçi, girişimci, üretken, yaratıcı, bilimsel düşünen, irdeleyen ve sorgulayan, çağdaş bir dünya insanı yetiştirmeye, çevre bilincinin geliştirilmesine, sanat ve sporun bornova escortlar ruhsal ve bedensel gelişime katkısına önem veriyoruz.

kadir-has-ortaokulu

× Online Destek