Ağrı İsmet Ömeroğlu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:45

Ağrı İsmet Ömeroğlu İlkokulu

Ağrı İsmet Ömeroğlu İlkokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 13:13

İsmet Ömeroğlu İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Merkez Mahallesinde bulunup il merkeze 3 km uzaklıktadır. Öğretmen servisiyle veya dolmuşla ulaşım sağlanabilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. il içinde yapılan futbol,yüzme vb. faaliyetlerin hepsine katılmaktayız. okul içinde sınıflar arası turnuvalar düzenlenmektedir. İngilizce sınıfı ile özel eğitim sınıfımız mevcuttur. Okulumuzda 34 öğretmen, 26 derslik ve 615 öğrenci bulunmaktadır.  Ayrıca kantin, kütüphane ve konferans salonu da mevcuttur.

Vizyon
Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Türk milletinin ahlaki,insani,manevi ve kültürel değerlerini benimseyen; ailesini, vatanını,milletini seven; hür ve bilimsel düşünce gücüne sahip, insan haklarına saygılı,çağımızın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış,ülkemizin ekonomik,sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunacak bireyler yetiştirmektir.
Misyon
Okulumuzu ilimiz genelinde örnek gösterilen,sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren,araç-gereç ve donanım bakımından çağdaş standartları yakalamış,çağımızın gerektirdiği bilgi ve becerilere eş değer normlarda eğitim veren güçlü bir eğitim kurumu yapmaktır.

İsmet Ömeroğlu İlkokulu

× Online Destek