Ağrı İMKB Gazi Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 10:54

Ağrı İMKB Gazi Ortaokulu

Ağrı İMKB Gazi Ortaokulu
Son Güncelleme :

01 Eylül 2018 - 0:05

İMKB Gazi Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkezindedir. Ulaşımı araçla ya da yürüyerek rahatlıkla yapılabilmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Okulumuzda 26 öğretmen, 18 derslik ve 392 öğrenci bulunmakla beraber sosyal alanlar da  mevcuttur.

Vizyon
Niteliksel başarıları da arttıran bir okul olmak; Bir başka deyişle toplam kalite yönetimini arttıran ve bunu uygulayan çağdaş bir okul olmak; Mezunları liseyaşamında ve sonrasında izleyen; onların ilgi, yetenek ve öncelikleri doğrultusunda uygun bir yaşam çizgisine sahip olmalarında katkı sağlayan bir okul olmak; Fiziksel görünümü ve personelinin nitelikleriyle saygınlık kazanmaya çalışan; eğitime, insana ve topluma kazandırdığı bilimsel değerlerle övünen bir okul olmak.
Misyon
Gerçekçi, anlamlı ve sağlıklı ilişkiler kurabilen, Olayları sorgulayan ve akılcı düşünebilen, Etik davranan ve bunun kaygısını taşıyan, Kişisel ve toplumsal sorumluluklarından kaçmayan, Yalnızca bilimin gerçek yol olduğuna inanan, Benlik saygısı yüksek ve çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmayı hedef edinen öğrenciler yetiştirmek için varız.

AĞRI MERKEZ – İMKB Gazi Ortaokulu

× Online Destek