Ağrı İbrahim Çeçen İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 08:08

Ağrı İbrahim Çeçen İlkokulu

Ağrı İbrahim Çeçen İlkokulu
Son Güncelleme :

05 Eylül 2018 - 13:21

İbrahim Çeçen İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Fırat Mahallesi Erzurum Caddesi Hayrettin Atmaca Bulvarı TEDAŞ yanı Ağrı Merkezdedir. Ulaşımı her yönden kolaylıkla sağlanabilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okula ait lojman yoktur. Toplamda 32 öğretmen, 26 derslik ve 996 öğrenci bulunmakla beraber laboratuvar, bt sınıfı ve kütüphane de mevcuttur.

VİZYON

“Bilgi çağının gerektirdiği, bilgi, beceri ve teknolojinin etkin kullanımının yanı sıra, bu bilgi ve beceri ve teknolojiyi yaratıp üreten bireyler yetiştiren, Türkiye ve çağdaş ülkelerdeki eşdeğer kurumlarla yarışacak düzeye erişmiş kaliteli ve seçkin bir kurum olmaktadır.”

MİSYON

“Tüm öğrencilerin eğitilebilir ve öğretilebilir birer birey olduklarını düşünerek, bilgili, becerikli, ahlaki açıdan gelişmiş, üreten, toplumu ileriye götürmede öncü olacak 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına yanıt verebilecek beceriler kazandırmak için varız…”

İbrahim çeçen ilkokulu

× Online Destek