Ağrı Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 10:54

Ağrı Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi

Ağrı Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2018 - 23:50

Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Erzurum Yolu üzeri Ağrı Şeker Fabrikası yanı Ağrı merkezdedir. Ulaşımı okul servisleri, belediye halk otobüsleri ve özel halk otobüsleri ile sağlanmaktadır.  Lojmanı yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam gün eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 40 öğretmen, 20 derslik ve 601 öğrenci bulunmakla beraber yemekhane, kantin, spor salonu, kütüphane vs. mevcuttur.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi

× Online Destek