Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Ağrı Hamur Yağmur Anaokulu

Ağrı Hamur Yağmur Anaokulu

Hamur Yağmur Anaokulu – Ağrının Hamur ilçesine bağlı anaokulumuz ilçe merkezde olup il merkeze 12 km uzaklıktadır.  Öğretmen 4, öğrenci 76,  4 derslik, yemekhane 1, ders başlangıç ve bitiş saatleri 08:30-13:30, ısınma şekli kalorifer, internet bağlantısı ADSL (1 Mbit),  Adresi Yeni mah. Yurt sok. dış kapı no7 iç kapı no1 HAMUR MERKEZ, web sitesi yağmur anaokulu , 04724512299 iletişim numarasıdır.

Vizyon ve misyonu;

Vizyon

Okul Öncesi Eğitimin önemini ve ciddiyetini hissederek yönetici, öğretmeni, öğrencisi, velisi ve personeliyle takım olarak aynı hedefe doğru yürürken, geleceğimizin yapı taşlarını sağlam temellere oturtmak, çocuklarımızı 3 yaşından itibaren ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bilgi ve beceriler ile donatıp onların geleceğe doğru istikrarlı adımlarla yürümelerinde en büyük ve en anlamlı desteği vermek.

Misyon

Türk milli eğitimin amaç ve ilkeleri doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, sevgi ve hoşgörü esas alınarak,paylaşma,güven,adalet anlayışı ile olumlu iletişim ortamında, eğitimi doğrudan yaşamın kendisi kabul ederek, planlı ve sistemli bir eğitim yaşamı düzenlemek, çocuk-aile-okul-çevre işbirliği içinde uygulamak.

İlginizi Çekebilir...!  ağrı hamur Danakıran İlkokulu

Çağın genişleyen ihtiyaçlarına yanıt verebilen, yaparak yaşayarak öğrendiklerini hayatın içerisinde kullanabilme becerisine sahip, kendisine ve çevresindekilere karşı pozitif düşünüp empati kurabilen,kendi kültür mirasını benimseyen, evrensel ilkeleri hedef alan, bunları öğrenen, önemseyen ve yaşama geçiren, çevresinde uyumlu, sorumluluk sahibi, özgüvenini kazanmış bireyler yetiştirmek.

 

Ağrı Hamur Yağmur Anaokulu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek