Ağrı Hamur Karadoğu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Temmuz 2022 - 08:47

Ağrı Hamur Karadoğu İlkokulu

Ağrı Hamur Karadoğu İlkokulu
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2018 - 0:20

Hamur Karadoğu İlkokulu – Ağrı’nın Hamur ilçesi, karadoğu köyünde bulunan karadağ ilkokulumuz Ağrı merkeze 42 km Hamur ilçemize ise 30 km uzaklıktadır. Köyümüze minibüs ile ulaşım yapılmaktadır. Açık adresi ; Karadoğu Köyü Hamur/AĞRI web sitesi adresi ; karadoğu ilkokulu  iletişim ; 05383859675 numaradan ulaşabilirsiniz.

Öğretmen sayısı 1, öğrenci sayısı 23, Ders Başlama ve Bitiş Saati 08:30 – 14:30, internet bağlantısı uydu internet ( VSAT ) derslik sayısı 1, lojman 1 ( Okula bitişik yapılmış. 1 oda, 1 salon, mutfak, banyo, wc var. ) ısınma şekli sobadır.  Misyon ve vizyonu

Misyon

Teknolojik imkanlarla donanmış, çağdaş ve bilimsel tüm gelişmeleri çalışmalarına yansıtan, okulumuz içerisinde; işinde uzman, yaratıcı ve yenilikçi elemanlarıyla temin ettiği kaynakları en iyi şekilde kullanarak vereceği eğitim-öğretim ile ilköğretim okulları arasında örnek bir okul olmak.

Hamur Karadoğu İlkokulu

Vizyon

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,Türk Milletinin milli,ahlaki,insani,manevi kültürel değerlerini koruyan ve geliştiren,insan haklarına saygılı,topluma yararlı,yapıcı ve verimli insanlar yetişmektir.

Hamur Karadoğu İlkokulu

× Online Destek