Ağrı Hamur Kandildağı Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Temmuz 2022 - 13:29

Ağrı Hamur Kandildağı Ortaokulu

Ağrı Hamur Kandildağı Ortaokulu
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2018 - 0:07

Ağrı hamur kandildağı ortaokuluna nasıl gidilir, Nerdedir, merkeze yakınmı, kaç kilometre

 

Hamur Kandildağı Ortaokulu – İl merkezimize uzaklığı 35 km’dir, Hamur ilçemize uzaklığı ise 5-45 km’dir. Bağlı bulunduğu köyün 8 km’lik bölümü asfalt diğer kalanı ise stabilize yoldur. Kış aylarında ulaşımda zorluk yaşanmaktadır. Köye yolcu götürüp getiren minibüs kalkış saati sabah 07:00, köye geliş ise akşam saat 16:00’dır.

Okulumuzda öğretmen sayısı 6, öğrenci sayısı 82, öğrenim şekli normal öğretim, Ders Başlama ve Bitiş Saati 08:00-14:30, yabancı dili ingilizcedir. Web sitesi adresi : kandildağı ortaokulu okulumuza irtibata geçmek için 05438861736 numaradan iletişime geçebilirsiniz. Misyon ve vizyonu ;

Misyon

Bilimsel ve çağdaş eğitimi prensip edinen, teknolojik gelişmeye açık, planlama ve uygulama yeteneğine sahip, eğitimin hedefine sevgiyle ulaştığı, içinde yaşayan tüm bireylerin mutlu olduğu, çağdaş medeniyetler seviyesinde bir kurum olmaktır.

Hamur Kandildağı Ortaokulu

Vizyon

Milli eğitim temel kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak, sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan; insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış; ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran; mili ve evrensel değerleri tanıyan; benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen; kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren; görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

 

 

 

× Online Destek