Ağrı Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:37

Ağrı Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

Ağrı Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 14:33

Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Kurumumuz il merkezindedir. Ulaşımı her yönden kolaylıkla sağlanabilmektedir. Kurumumuzda 22 öğretmen, 19 derslik ve 150 öğrenci bulunmaktadır. Ayrıca kütüphane ve konferans salonu da vardır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

× Online Destek