Ağrı Spor zorlu Yeni Malatyaspor deplasmanına çıkacak !

Temsilcimiz BC Group Ağrı 1970 Spor'un da katıldığı Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu heyecanı yarın, 19 Ekim Çarşamba ve 20 Ekim Perşembe günü oynanacak müsabakalarla yaşanacak.

Temsilcimiz BC Group Ağrı 1970 Spor'un da katıldığı Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu heyecanı yarın, 19 Ekim Çarşamba ve 20 Ekim Perşembe günü oynanacak müsabakalarla yaşanacak.

Temsilcimiz TFF 3. Lig ekibi Ağrı Spor yakaladığı yenilmezlik serisi ile yoluna devam ediyor. Lig'de ve Türkiye Ziraat Kupası'nda son dört maçta yenilgi görmeyen Ağrı Spor Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turunda Malatya temsilcisi Yeni Malatyaspor'a konuk olacak. 

Lig'de üst üste aldığı galibiyetlerle 4. sıraya yerleşen ve  puanını 13'e yükselten temsilcimiz Ağrı Spor 20 Ekim Perşembe günü saat: 15.00'da Yeni Malatya Spor ile Yeni Malatya Stadyumunda karşı karşıya gelecek. 

Yeni Malatya Spor BC Group Ağrı 1970 Spor Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu A Spor ekranlarından naklen yayımlacak. 

Öte yandan bu turda Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa; Yeni Mersin İdmanyurdu, Kayserispor; Iğdır FK, Hatayspor; Düzcespor, Galatasaray; Kastamonuspor ve Giresunspor da Amasya FK ile karşı karşıya gelecek.

İşte 18 Ekim Salı günü Ziraat Türkiye Kupası maç programı : 

18 Ekim Salı


13.00 Kasımpaşa - Yeni Mersin İdmanyurdu
13.30 Serik Belediyespor - Batman Petrolspor
14.00 Altay - Efeler 09
14.00 Ankaraspor - Pazarspor
14.00 Manisa FK - Eynesil Belediyespor
15.00 Çaykur Rizespor - Boyabat 1868
17.30 Kayserispor - Iğdır FK
20.30 Adana Demirspor - Adıyaman FK

19 Ekim Çarşamba


13.00 Kırklarelispor - 52 Orduspor FK
13.00 Vanspor FK - Elazığ Karakoçan FK
14.00 Bucaspor 1928 - Artvin Hopaspor
14.00 Kırşehir FK - İskenderunspor
14.00 24Erzincanspor - Belediye Kütahyaspor
14.00 Balıkesirspor - Yeşilyurt DÇ Ofspor
14.00 Altınordu - Sapanca Gençlikspor
14.00 Uşakspor - Gümüşhane Sportif Faaliyetler
14.00 Nazilli Belediyespor - Arnavutköy Belediyespor
14.00 Göztepe - Karaköprü Belediyespor
14.00 Adanaspor - Orduspor 1967
14.00 Denizlispor - Ayvalıkgücü Belediyespor
14.00 Çorum FK - Esenler Erokspor
14.00 Etimesgut Belediyespor - 68 Aksaray Belediyespor
14.00 Ankara Keçiörengücü - Diyarbekirspor
14.00 Şanlıurfaspor - Karaman FK
15.00 Boluspor - Fethiyespor
17.00 Samsunspor - Muş 1984 Muşspor
19.00 Hatayspor - Düzcespor
21.00 Galatasaray - GMG Kastamonuspor

20 Ekim Perşembe


13.00 Gençlerbirliği - Niğde Anadolu FK
14.00 Tuzlaspor - Bursa Yıldırımspor
14.00 Menemen FK - Bulvarspor
15.00 Yeni Malatyaspor - Ağrı 1970
17.30 Giresunspor - Amasya FK

17 Eki 2022 - 12:44 Ağri/ Ağri- Spor

Muhabir  Yunus Yıldız


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kent04 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kent04 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kent04 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kent04 değil haberi geçen ajanstır.