Geçitalan İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 05:57

Geçitalan İlkokulu

Geçitalan İlkokulu
Son Güncelleme :

15 Eylül 2018 - 10:43

Geçitalan İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Ağrı Merkeze 23 km uzaklıkta Çevre yolundan 2 km içeride 250 nüfusu olan bir köye bağlıdır okulumuz . Okulumuz adını köyün adından almaktadır. Ulaşımı Öğretmen servisi ile sağlanmaktadır. Lojman yoktur. Isınma sistemi sobadır. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda 3 öğretmen, 3 derslik ve 50 öğrenci bulunmaktadır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

AĞRI – MERKEZ – Geçitalan İlkokulu

× Online Destek