Ağrı Ertuğrul Gazi Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:38

Ağrı Ertuğrul Gazi Ortaokulu

Ağrı Ertuğrul Gazi Ortaokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 13:42

Ertuğrul Gazi Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Fatih Mahallesi Yıldız Caddesi 143 Sokak Numara:8 Merkez Ağrı’da olup Merkeze yaklaşık 4 km uzaklıktadır. Ulaşımı Mahalle servisi ya da öğretmenler servisi ile sağlanmaktadır. Okulumuza ait lojman ya da pansiyon bulunmamaktadır. Isınma sistemi kalorifer olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 19 öğretmen, 16 derslik ve 369 öğrenci bulunmakla beraber kantin, kütüphane, konferans salonu vb. alanlar da mevcuttur.

Vizyon
Bilim ve insanlığın ortak değerleri ışığında, öğrenmeyi ve yorumlamayı öğrenen, mutlu bireyler yetiştiren örnek bir eğitim kurumu olmak.
Misyon
Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak; milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, vatanını seven, kendisi ve çevresi ile barışık, çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeleri takip eden-uygulayan, sosyal, üretken, araştıran, sorgulayan ve en önemlisi mutlu bireyler yetiştirmek.

Ertuğrul Gazi Ortaokulu

× Online Destek