Ağrı Cumhuriyet İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Temmuz 2021 - 08:52

Ağrı Cumhuriyet İlkokulu

Ağrı Cumhuriyet İlkokulu
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2018 - 23:25

Cumhuriyet İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Ağrı merkezde Hürriyet Mahallesinde Vali Konağı Caddesi üzerinde kargoların karşısında bulunmaktadır.Isınma sistemi kaloriferdir. Yarı zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 16 öğretmen, 16 derslik ve 249 öğrenci bulunmakla beraber kantin ve bahçesi de mevcuttur.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Cumhuriyet İlkokulu

× Online Destek