corona virüs ağrı okul servisleri denetimden geçti - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

29 Kasım 2021 - 02:35

corona virüs ağrı okul servisleri denetimden geçti

corona virüs ağrı okul servisleri denetimden geçti
Son Güncelleme :

17 Ekim 2020 - 22:33

Corona virüs ağrı – Yüz yüze eğitimin başlaması ile öğrencileri taşıyan servisler denetimden geçtiler. Emniyet ile jandarma trafik görevlileri denetledi. Toplamda 236 servis bulunan Ağrı‘da salgına karşı çok sıkı denetimler yapan trafik ekipleri taviz vermedi.

Okulların açılmasıyla birlikte vakaların çoğalabileceği için 236 okul servisi covid-19 tedbirleri için sıkı denetimler gerçekleştirdi.

Ağrı Valiliği tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Ağrı İl Merkezi ve İlçelerinde faaliyet gösteren okul servis araçları üzerinde 12-16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılan denetimlerde, toplam 236 adet okul servis aracı ve sürücüsü denetlendi, eksikliği veya kural ihlali tespit edilen 9 araca ve sürücüsüne idari para cezası uygulandı.”

Corona virüs ağrı – Ayrıca açıklamanın devamında servis araçlarının karşılaşabileceği trafik kazalarının önüne geçmek ve Korona virüs ile mücadeleyi güçlendirmek amacıyla yapılan denetimlerde maske, mesafe ve temizlik kurallarının da hatırlatıldığı bildirildi. Çocukların sağlığı içen denetimlerin aralıksız devam edeceği belirtildi.

Ağrı'da corona virüs denetimleri

Corona virüs ağrı

× Online Destek