Canlı Sonuçlar - Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi - Kent 04Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

24 Ekim 2020 - 12:28
SÜPER LİG
16:00
Gaziantep FK Gaziantep FK
- : -
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
19:00
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
- : -
Galatasaray Galatasaray
19:00
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
TFF 1. LİG
13:30
Ümraniyespor Ümraniyespor
- : -
Altınordu Altınordu
19:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
- : -
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:30
West Ham United West Ham United
- : -
Manchester City Manchester City
17:00
Fulham Fulham
- : -
Crystal Palace Crystal Palace
19:30
Manchester United Manchester United
- : -
Chelsea Chelsea
22:00
Liverpool Liverpool
- : -
Sheffield United Sheffield United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Watford Watford
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
17:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Preston North End Preston North End
17:00
Norwich City Norwich City
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
17:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Birmingham City Birmingham City
17:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Luton Town Luton Town
17:00
Stoke City Stoke City
- : -
Brentford Brentford
17:00
Bristol City Bristol City
- : -
Swansea City Swansea City
17:00
Cardiff City Cardiff City
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
17:00
Coventry City Coventry City
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
17:00
Millwall Millwall
- : -
Barnsley Barnsley
17:00
Reading Reading
- : -
Rotherham United Rotherham United
İNGİLTERE 1. LİGİ
15:00
Gillingham Gillingham
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
17:00
Hull City Hull City
- : -
Peterborough United Peterborough United
17:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
17:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
17:00
Oxford United Oxford United
- : -
Swindon Town Swindon Town
17:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Rochdale Rochdale
17:00
Sunderland Sunderland
- : -
Portsmouth Portsmouth
17:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
ERT
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
17:00
Blackpool Blackpool
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
17:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
17:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
16:30
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
16:30
Union Berlin Union Berlin
- : -
Freiburg Freiburg
16:30
Mainz 05 Mainz 05
- : -
M'gladbach M'gladbach
19:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Schalke 04 Schalke 04
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Atalanta Atalanta
- : -
Sampdoria Sampdoria
19:00
Genoa Genoa
- : -
Inter Inter
21:45
Lazio Lazio
- : -
Bologna Bologna
İSPANYA LA LİGA
17:00
Barcelona Barcelona
- : -
Real Madrid Real Madrid
19:30
Osasuna Osasuna
- : -
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
19:30
Sevilla Sevilla
- : -
Eibar Eibar
22:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Real Betis Real Betis
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Meppen Meppen
- : -
Kaiserslautern Kaiserslautern
15:00
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
- : -
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
15:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
Viktoria Köln Viktoria Köln
15:00
Lübeck Lübeck
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
15:00
Magdeburg Magdeburg
- : -
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
15:00
Duisburg Duisburg
- : -
Uerdingen Uerdingen
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:00
Hamburger SV Hamburger SV
- : -
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
14:00
Darmstadt 98 Darmstadt 98
- : -
St Pauli St Pauli
14:00
Hannover 96 Hannover 96
- : -
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
14:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
- : -
Greuther Fürth Greuther Fürth
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Wolfsburg II Wolfsburg II
- : -
Werder Bremen II Werder Bremen II
14:30
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
- : -
Bischofswerdaer Bischofswerdaer
15:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
- : -
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
15:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
15:00
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
- : -
Lippstadt Lippstadt
15:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Schalke 04 II Schalke 04 II
15:00
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
- : -
Bahlinger SC Bahlinger SC
15:00
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
- : -
TSV Steinbach TSV Steinbach
15:00
FC Giessen FC Giessen
- : -
Hoffenheim II Hoffenheim II
15:00
Hessen Kassel Hessen Kassel
- : -
Mainz 05 II Mainz 05 II
15:00
Ulm Ulm
- : -
TSG Balingen TSG Balingen
15:00
Heider SV Heider SV
- : -
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
15:00
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
- : -
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
15:00
Rain am Lech Rain am Lech
- : -
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
15:00
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
- : -
Nürnberg II Nürnberg II
15:00
SV Heimstetten SV Heimstetten
- : -
Rosenheim Rosenheim
15:00
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
- : -
FC Augsburg II FC Augsburg II
17:00
FC Köln II FC Köln II
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Nashville SC Nashville SC
1 - 1
New England Revolution New England Revolution
22:30
Inter Miami CF Inter Miami CF
- : -
Orlando City FC Orlando City FC
23:00
Atlanta United FC Atlanta United FC
- : -
DC United DC United
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS
Croydon Kings 	Croydon Kings
1 - 2
Campbelltown City Campbelltown City
MS
Cumberland United Cumberland United
0 - 4
Adelaide Comets Adelaide Comets
MS
Adelaide City Adelaide City
1 - 2
Metro Stars Metro Stars
MS
Modbury Jets Modbury Jets
0 - 2
Adelaide United II Adelaide United II
AVUSTRALYA NPL KUZEY
PS
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
7 - 6
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
20'
Queensland Lions Queensland Lions
0 - 0
Brisbane City Brisbane City
ERT
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
- : -
Redlands City Devils Redlands City Devils
ERT
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
- : -
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
16:30
Stripfing Stripfing
- : -
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
17:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
- : -
Drassburg  Drassburg 
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
18:00
Altach Altach
- : -
Admira WM Admira WM
18:00
Ried Ried
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
13:00
Kabala Kabala
- : -
Sebail Sebail
15:00
Keşla Keşla
- : -
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
BELARUS 1. LİGİ
14:30
FK Gorodeya FK Gorodeya
- : -
Smolevichy Smolevichy
16:30
BATE BATE
- : -
FK Vitebsk FK Vitebsk
18:30
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
- : -
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
BELÇİKA 1. LİGİ
ERT
Eupen Eupen
- : -
KV Mechelen KV Mechelen
ERT
Cercle Brugge Cercle Brugge
- : -
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
21:45
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
- : -
Club Brugge Club Brugge
BELÇİKA 2. LİGİ
21:45
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
18:00
Velez Velez
- : -
Zeljeznicar Zeljeznicar
BREZİLYA SERİE A
23:00
RB Bragantino RB Bragantino
- : -
Goias Goias
BREZİLYA SERİE B
MS
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
1 - 1
CSA CSA
MS
Chapecoense Chapecoense
1 - 0
Operario PR Operario PR
22:00
CRB CRB
- : -
Ponte Preta Ponte Preta
ÇİN SÜPER LİGİ
MS
Guangzhou R&F Guangzhou R&F
2 - 1
Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
14:35
Jiangsu Suning Jiangsu Suning
- : -
Chongqing Dangdai Lifan Chongqing Dangdai Lifan
DANİMARKA 1. LİGİ
14:15
Hobro Hobro
- : -
Esbjerg Esbjerg
15:00
Fredericia Fredericia
- : -
Skive Skive
16:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
- : -
HB Koge HB Koge
17:00
FC Helsingor FC Helsingor
- : -
Kolding IF Kolding IF
DANİMARKA 2. LİGİ
14:00
Vanløse Vanløse
- : -
Nykobing FC Nykobing FC
14:00
FC Sydvest FC Sydvest
- : -
Brabrand Brabrand
14:00
SfB-Oure SfB-Oure
- : -
Dalum Dalum
14:30
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
- : -
Hillerød Hillerød
15:00
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
- : -
B 93 B 93
15:00
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
- : -
Holbæk Holbæk
15:00
Middelfart Middelfart
- : -
Holstebro Holstebro
15:00
Næsby Næsby
- : -
Frem Frem
15:30
VSK Arhus VSK Arhus
- : -
Thisted Thisted
DANİMARKA SÜPER LİGİ
19:00
Brondby Brondby
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
23:30
Emelec Emelec
- : -
Deportivo Macara Deportivo Macara
ESTONYA 1. LİGİ
13:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
15:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
FC Nomme United FC Nomme United
- : -
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
Reipas Reipas
- : -
FC Kiffen FC Kiffen
14:00
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
- : -
Atlantis Atlantis
14:00
KaaPo KaaPo
- : -
HJS Akatemia HJS Akatemia
14:00
Espoo Espoo
- : -
FC Jazz FC Jazz
14:00
Ilves II Ilves II
- : -
PIF PIF
14:00
NJS NJS
- : -
JäPS JäPS
14:00
Pepo Pepo
- : -
PK 35 PK 35
14:00
RoPS II RoPS II
- : -
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
14:00
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
- : -
PS Kemi PS Kemi
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
14:00
AC Kajaani AC Kajaani
- : -
SJK Akatemia SJK Akatemia
14:00
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
- : -
Musa Pori Musa Pori
FRANSA LİGUE 1
18:00
Lorient Lorient
- : -
Marsilya Marsilya
22:00
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Dijon Dijon
FRANSA LİGUE 2
16:00
Caen Caen
- : -
Guingamp Guingamp
20:00
Chateauroux Chateauroux
- : -
Paris FC Paris FC
20:00
Clermont Clermont
- : -
AC Ajaccio AC Ajaccio
20:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Havre AC Havre AC
20:00
Grenoble Grenoble
- : -
Nancy Nancy
20:00
Pau FC Pau FC
- : -
Chamois Niortais Chamois Niortais
20:00
Toulouse Toulouse
- : -
Rodez AF Rodez AF
20:00
Troyes Troyes
- : -
Valenciennes Valenciennes
20:00
Auxerre Auxerre
- : -
Chambly Chambly
GALLER PREMİER LİGİ
19:15
The New Saints The New Saints
- : -
Haverfordwest Haverfordwest
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
16:30
Baroka FC Baroka FC
- : -
Maritzburg United Maritzburg United
16:30
Bloemfontein Celtic Bloemfontein Celtic
- : -
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
19:00
Cape Town City FC Cape Town City FC
- : -
Chippa United Chippa United
21:15
AmaZulu AmaZulu
- : -
Orlando Pirates Orlando Pirates
21:15
SuperSport United SuperSport United
- : -
Black Leopards Black Leopards
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Chungnam Asan Chungnam Asan
0 - 2
Anyang Anyang
MS
Jeju United Jeju United
2 - 0
Suwon FC Suwon FC
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
FC Seoul FC Seoul
1 - 1
Gangwon Gangwon
MS
Incheon United Incheon United
2 - 1
Busan I'Park Busan I'Park
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
ERT
Istra 1961 Istra 1961
- : -
NK Osijek NK Osijek
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
17:30
VVV Venlo VVV Venlo
- : -
Ajax Ajax
19:45
Utrecht Utrecht
- : -
Twente Twente
21:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
Willem II Willem II
22:00
Heerenveen Heerenveen
- : -
Emmen Emmen
İNGİLTERE 2. LİGİ
15:00
Exeter City Exeter City
- : -
Scunthorpe United Scunthorpe United
17:00
Morecambe Morecambe
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
17:00
Stevenage Stevenage
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
17:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Carlisle United Carlisle United
17:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
- : -
Port Vale Port Vale
17:00
Salford City Salford City
- : -
Crawley Town Crawley Town
17:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Southend United Southend United
17:00
Barrow Barrow
- : -
Walsall Walsall
17:00
Bradford City Bradford City
- : -
Newport County Newport County
17:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
17:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
17:00
Colchester United Colchester United
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
17:00
United Of Manchester United Of Manchester
- : -
Guiseley Guiseley
17:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Notts County Notts County
17:00
Stockport County Stockport County
- : -
Chesterfield Chesterfield
17:00
Chester Chester
- : -
Marine Marine
17:00
Canvey Canvey
- : -
Cray Wanderers Cray Wanderers
17:00
Wealdstone Wealdstone
- : -
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
17:00
Sutton United Sutton United
- : -
Bromley Bromley
17:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
- : -
Taunton Town Taunton Town
17:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
17:00
Aldershot Town Aldershot Town
- : -
Woking Woking
17:00
Brackley Town Brackley Town
- : -
Marske United F.C. Marske United F.C.
17:00
Maldon&Tiptree Maldon&Tiptree
- : -
Haringey Borough Haringey Borough
17:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
17:00
Leiston Leiston
- : -
Barnet Barnet
17:00
Weymouth Weymouth
- : -
Oxford City Oxford City
17:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
17:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Weston Super Mare Weston Super Mare
17:00
Bath City Bath City
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
17:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Wimborne Town Wimborne Town
17:00
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Dover Athletic Dover Athletic
17:00
Concord Rangers Concord Rangers
- : -
Chippenham Town Chippenham Town
17:00
Darlington Darlington
- : -
Cambridge City Cambridge City
17:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Cray Valley PM Cray Valley PM
17:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
- : -
Skelmersdale Utd Skelmersdale Utd
17:00
Solihull Moors Solihull Moors
- : -
Wrexham Wrexham
17:00
Banbury United Banbury United
- : -
Bury Town Bury Town
17:00
South Shields South Shields
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
17:00
Ilkeston Town Ilkeston Town
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
17:00
Chelmsford Chelmsford
- : -
Maidstone United Maidstone United
17:00
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
- : -
Hungerford Town Hungerford Town
17:00
Blyth Spartans Blyth Spartans
- : -
Southport Southport
17:00
Boston United Boston United
- : -
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
17:00
Chorley Chorley
- : -
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
17:00
Gateshead Gateshead
- : -
Gloucester City Gloucester City
ERT
Hereford Hereford
- : -
York City York City
İRLANDA 1. LİGİ
17:00
Bray Wanderers Bray Wanderers
- : -
Galway United Galway United
17:00
Drogheda United Drogheda United
- : -
Wexford Wexford
İRLANDA PREMİER LİGİ
19:00
Sligo Rovers Sligo Rovers
- : -
Cork City Cork City
21:30
Bohemians Bohemians
- : -
Finn Harps Finn Harps
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Clyde Clyde
17:00
East Fife East Fife
- : -
Montrose Montrose
17:00
Falkirk Falkirk
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
17:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
17:00
Peterhead Peterhead
- : -
Cove Rangers Cove Rangers
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Stranraer Stranraer
17:00
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Cowdenbeath Cowdenbeath
17:00
Elgin City Elgin City
- : -
Brechin City Brechin City
17:00
Queens Park Queens Park
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Motherwell Motherwell
- : -
Ross County Ross County
17:00
St Johnstone St Johnstone
- : -
Dundee United Dundee United
17:00
St Mirren St Mirren
- : -
Hamilton Hamilton
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Dunfermline Dunfermline
17:00
Dundee Dundee
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
17:00
Inverness Ct Inverness Ct
- : -
Ayr United Ayr United
17:00
Queen of South Queen of South
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
İSPANYA LA LİGA 2
19:15
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Lugo Lugo
19:15
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Las Palmas Las Palmas
21:30
Castellon Castellon
- : -
Girona Girona
21:30
Almeria Almeria
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Qviding Qviding
- : -
Skovde AIK Skovde AIK
14:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
- : -
Karlslund Karlslund
15:00
FK Karlskrona FK Karlskrona
- : -
Motala AIF FK Motala AIF FK
15:00
IFK Berga IFK Berga
- : -
Brommapojkarna Brommapojkarna
15:00
Eskilsminne Eskilsminne
- : -
Utsiktens BK Utsiktens BK
15:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
- : -
IK Frej IK Frej
15:00
Täby Täby
- : -
Vasalund Vasalund
16:00
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
- : -
Torns Torns
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Djurgarden Djurgarden
- : -
Sirius Sirius
16:00
Hacken Hacken
- : -
Mjallby Mjallby
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
18:30
Orgryte Orgryte
- : -
Öster Öster
18:30
Halmstad Halmstad
- : -
Vasteras SK Vasteras SK
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
18:30
Wil Wil
- : -
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
19:00
Winterthur Winterthur
- : -
Chiasso Chiasso
19:30
Aarau Aarau
- : -
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
20:00
Grasshopper Grasshopper
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:00
Vaduz Vaduz
- : -
Zurich Zurich
20:00
Lugano Lugano
- : -
St. Gallen St. Gallen
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Monza Monza
- : -
Chievo Verona Chievo Verona
15:00
Pordenone Pordenone
- : -
Reggina Reggina
15:00
Reggio Audace Reggio Audace
- : -
Cittadella Cittadella
15:00
Salernitana Salernitana
- : -
Ascoli Ascoli
15:00
Spal Spal
- : -
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
15:00
Virtus Entella Virtus Entella
- : -
Venezia Venezia
17:00
Pescara Pescara
- : -
Frosinone Frosinone
İTALYA SERİE C LİGİ
16:00
Carpi Carpi
- : -
Cesena Cesena
21:45
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
- : -
Potenza Potenza
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
3 - 0
Yokohama FC Yokohama FC
MS
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 - 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
MS
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 - 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
MS
FC Tokyo FC Tokyo
0 - 4
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
MS
Gamba Osaka Gamba Osaka
2 - 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
65'
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 - 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
4 - 0
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
MS
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
0 - 0
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Kataller Toyama Kataller Toyama
3 - 0
Yokohama Sports Yokohama Sports
KATAR YILDIZLAR LİGİ
17:30
Al-Wakra Al-Wakra
- : -
Al Arabi Al Arabi
19:45
Katar SC Katar SC
- : -
Umm Salal Umm Salal
KUVEYT 1.LİGİ
17:35
Al-Arabi Al-Arabi
- : -
Burgan Burgan
17:35
Yarmouk Yarmouk
- : -
Al Fehaiheel Al Fehaiheel
19:50
Al-Tadhamon Al-Tadhamon
- : -
Al-Jahra Al-Jahra
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
- : -
Larne Larne
17:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
17:00
Glentoran Glentoran
- : -
Glenavon Glenavon
17:00
Portadown Portadown
- : -
Coleraine Coleraine
19:30
Ballymena United Ballymena United
- : -
Linfield Linfield
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:45
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
- : -
Kisvarda FC Kisvarda FC
18:00
Paksi FC Paksi FC
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
20:30
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
Ujpest Ujpest
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Puebla Puebla
1 - 2
Leon Leon
NON LİG PREMİER
17:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
- : -
Buxton Buxton
17:00
Matlock Town Matlock Town
- : -
Scarborough Scarborough
17:00
Mickleover Sports Mickleover Sports
- : -
Grantham Town Grantham Town
ERT
Morpeth Town Morpeth Town
- : -
Ashton United Ashton United
17:00
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
- : -
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
17:00
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
- : -
Basford United Basford United
17:00
Witton Albion Witton Albion
- : -
Atherton Collieries Atherton Collieries
NORVEÇ 1. LİGİ
15:00
Asane Asane
- : -
KFUM KFUM
15:00
Strommen Strommen
- : -
Raufoss Raufoss
16:30
Ham Kam Ham Kam
- : -
Sogndal Sogndal
16:30
Stjordals Blink Stjordals Blink
- : -
Tromso Tromso
16:30
Ull Kisa Ull Kisa
- : -
Grorud Grorud
16:30
Jerv Jerv
- : -
Oygarden FK Oygarden FK
16:30
Kongsvinger Kongsvinger
- : -
Ranheim Ranheim
NORVEÇ 2. LİGİ
15:00
Fløy Fløy
- : -
Egersunds Egersunds
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Start Start
- : -
Sandefjord Sandefjord
21:30
Brann Brann
- : -
Stabaek Stabaek
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
13:30
Termez Surkhon Termez Surkhon
- : -
Pakhtakor Pakhtakor
13:30
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
- : -
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
12 de Octubre 12 de Octubre
2 - 1
General Diaz General Diaz
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
14:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
- : -
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
15:15
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
- : -
GKS Katowice GKS Katowice
16:00
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
ERT
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
19:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
18:30
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
21:00
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
- : -
Legia Varşova Legia Varşova
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Vizela Vizela
- : -
Academica Academica
17:00
Cova Piedade Cova Piedade
- : -
Leixoes Leixoes
17:00
FC Porto B FC Porto B
- : -
Chaves Chaves
17:00
Vilafranquense Vilafranquense
- : -
Casa Pia Casa Pia
19:00
Benfica B Benfica B
- : -
Academico de Viseu Academico de Viseu
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Nacional Madeira Nacional Madeira
- : -
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
20:00
Santa Clara Santa Clara
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
22:30
Porto Porto
- : -
Gil Vicente Gil Vicente
ROMANYA LİGA 1
14:00
UTA Arad UTA Arad
- : -
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
19:30
Astra Giurgiu Astra Giurgiu
- : -
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
21:45
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
- : -
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
RUSYA 1. LİGİ
MS
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
2 - 0
Chertanovo Chertanovo
13:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
14:00
Shinnik Shinnik
- : -
Tekstilshchik Tekstilshchik
14:00
FK Orenburg FK Orenburg
- : -
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
15:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
Neftekhimik Neftekhimik
16:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
17:00
Fakel Fakel
- : -
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
17:00
FK Chayka FK Chayka
- : -
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
17:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
17:00
Veles Moskova Veles Moskova
- : -
Tom Tomsk Tom Tomsk
19:00
Baltika Baltika
- : -
Irtysh Omsk Irtysh Omsk
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
- : -
PFC Sochi PFC Sochi
16:30
Zenit Zenit
- : -
Rubin Kazan Rubin Kazan
19:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
Spartak Moskova Spartak Moskova
19:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Geylang United Geylang United
- : -
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
12:30
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
- : -
Lion City Sailors Lion City Sailors
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
18:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Trencin Trencin
18:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
18:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Senica Senica
18:00
Ruzomberok Ruzomberok
- : -
Zilina Zilina
18:00
Nitra Nitra
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
SLOVENYA 1. LİGİ
16:45
NK CM Celje NK CM Celje
- : -
Gorica Gorica
19:00
Maribor Maribor
- : -
Koper Koper
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
17:40
Al Ettifaq Al Ettifaq
- : -
Al Ain Al Ain
19:55
Al Fateh Al Fateh
- : -
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
TFF 2. LİG
14:00
Bayburt Özel İdarespor Bayburt Özel İdarespor
- : -
Elazığspor Elazığspor
14:00
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
- : -
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Vorskla Vorskla
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
17:00
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
Olexandria Olexandria
17:00
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
- : -
Desna Desna
19:30
FC Lviv FC Lviv
- : -
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
VİETNAM 1. LİGİ
14:00
Than Quang Ninh Than Quang Ninh
- : -
Ho Chi Minh City Ho Chi Minh City
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 5 11 13
2 Fenerbahçe 5 3 11
3 Fatih Karagümrük 5 4 8
4 Antalyaspor 5 2 8
5 Kasımpaşa 6 1 8
6 Göztepe 6 3 7
7 BB Erzurumspor 4 2 7
8 Galatasaray 5 2 7
9 Sivasspor 4 1 7
10 Hatayspor 4 -3 7
11 Konyaspor 4 3 6
12 Kayserispor 5 -4 6
13 Çaykur Rizespor 5 -1 5
14 Trabzonspor 5 -2 5
15 Yeni Malatyaspor 5 -4 5
16 Denizlispor 5 -4 5
17 Gaziantep FK 5 -2 4
18 Beşiktaş 4 -2 4
19 Gençlerbirliği 4 -2 4
20 Başakşehir FK 5 -4 4
21 MKE Ankaragücü 4 -4 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Tuzlaspor 6 7 14
2 İstanbulspor 6 6 13
3 Ankara Keçiörengücü 6 4 13
4 Altınordu 6 1 12
5 Adana Demirspor 6 5 11
6 Samsunspor 6 2 11
7 Giresunspor 6 1 11
8 Altay 6 6 10
9 Adanaspor 6 3 9
10 Bursaspor 6 0 7
11 Balıkesirspor 6 -2 7
12 Akhisarspor 6 0 6
13 Bandırmaspor 6 -2 5
14 Menemenspor 6 -5 5
15 Ümraniyespor 6 -7 4
16 Ankaraspor 6 -7 4
17 Eskişehirspor 6 -8 3
18 Boluspor 6 -4 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 6 19 16
2 Samsunspor 28 53 73
3 Sancaktepe FK 6 14 14
4 24Erzincanspor 5 7 13
5 Ankara Demirspor 5 8 10
6 Uşak Spor 6 4 10
7 Kocaelispor 5 0 10
8 Hekimoğlu Trabzon 5 5 9
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Pendikspor 28 1 40
11 Sarıyer 5 4 9
12 Amed Sportif 6 -4 9
13 Çorum FK 5 0 7
14 Kahramanmaraşspor 5 0 6
15 Hacettepe Spor 6 -2 5
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Zonguldak Kömürspor 6 -3 5
18 Afjet Afyonspor 5 -4 5
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Gümüşhanespor 6 -5 5
21 Mamak FK 28 -4 31
22 Niğde Anadolu FK 6 -11 4
23 Ergene Velimeşe 6 -4 3
24 İnegölspor 6 -7 2
25 Şanlıurfaspor 6 -21 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Turgutluspor 6 3 15
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Serik Belediyespor 6 9 14
5 Eyüpspor 6 6 13
6 Tuzlaspor 28 20 53
7 Van Spor 6 1 11
8 Kırklarelispor 6 6 10
9 Elazığspor 5 3 10
10 Karacabey Belediyespor 6 3 10
11 Sakaryaspor 6 1 9
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Tarsus İdman Yurdu 6 0 9
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Mamak FK 6 0 8
17 Pendikspor 6 2 7
18 Etimesgut Belediyespor 5 1 7
19 Kırşehir Belediyespor 5 0 7
20 Bayburt Özel İdare Spor 4 -1 6
21 Pazarspor 6 -6 6
22 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
23 Sivas Belediyespor 5 0 5
24 Bodrumspor 6 -2 4
25 1922 Konyaspor 6 -2 4
26 Kastamonuspor 6 -8 2
27 Kardemir Karabükspor 6 -16 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Real Sociedad 6 8 11
2 Villarreal 6 0 11
3 Real Madrid 5 3 10
4 Getafe 5 2 10
5 Elche 5 1 10
6 Cadiz 6 0 10
7 Granada 5 -1 10
8 Real Betis 6 -2 9
9 Atletico Madrid 4 7 8
10 Barcelona 4 6 7
11 Sevilla 4 2 7
12 Osasuna 5 1 7
13 Valencia 7 -2 7
14 Athletic Bilbao 5 -1 6
15 Eibar 6 -2 5
16 Huesca 6 -2 5
17 Celta Vigo 6 -6 5
18 Deportivo Alaves 6 -5 4
19 Valladolid 6 -4 3
20 Levante 5 -5 3
# TAKIMLAR O AV P
1 RB Leipzig 4 8 10
2 Bayern München 4 9 9
3 Borussia Dortmund 4 6 9
4 Stuttgart 5 4 8
5 Eintracht Frankfurt 4 3 8
6 Augsburg 4 2 7
7 Werder Bremen 4 0 7
8 Hoffenheim 4 2 6
9 Bayer Leverkusen 4 1 6
10 Union Berlin 4 2 5
11 Mönchengladbach 4 -1 5
12 Freiburg 4 -3 5
13 Wolfsburg 4 0 4
14 Arminia Bielefeld 4 -3 4
15 Hertha Berlin 4 -2 3
16 Köln 5 -4 2
17 Schalke 04 4 -14 1
18 Mainz 05 4 -10 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Everton 5 7 13
2 Aston Villa 5 7 12
3 Leeds United 6 3 10
4 Liverpool 5 0 10
5 Leicester City 5 4 9
6 Arsenal 5 2 9
7 Wolverhampton 5 -2 9
8 Tottenham 5 7 8
9 Chelsea 5 4 8
10 West Ham United 5 4 7
11 Manchester City 4 0 7
12 Southampton 5 -1 7
13 Newcastle United 5 -2 7
14 Crystal Palace 5 -2 7
15 Manchester United 4 -3 6
16 Brighton & Hove Albion 5 -2 4
17 West Bromwich 5 -8 2
18 Burnley 4 -5 1
19 Sheffield United 5 -5 1
20 Fulham 5 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Milan 4 8 12
2 Sassuolo 5 7 11
3 Atalanta 4 5 9
4 Napoli 3 11 9
5 Inter 4 3 7
6 Hellas Verona 4 3 7
7 Roma 4 1 7
8 Sampdoria 4 0 6
9 Benevento 4 -4 6
10 Juventus 3 3 5
11 Genoa 3 -3 4
12 Fiorentina 4 -1 4
13 Cagliari 4 -4 4
14 Spezia 4 -4 4
15 Lazio 4 -4 4
16 Bologna 4 -1 3
17 Udinese 4 -3 3
18 Parma 4 -5 3
19 Torino 4 -4 1
20 Crotone 4 -8 1
× Online Destek