Bir iftar da sen açtır - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

15 Mayıs 2022 - 18:47

Bir iftar da sen açtır

Bir iftar da sen açtır
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2020 - 0:37

Bir iftar da sen açtır – Ağrı’nın Tutak ilçesinde Covid-19 (Korona virüs) salgını nedeniyle sokağa çıkamayan 65 yaş üstü ve dar gelirli ailelere yardım amacıyla Tutak Belediye Başkanı Bülent Duru tarafından kampanya başlatıldı.

Kampanyaya yoğun ilgi gösteren hayırsever vatandaşlar kısa sürede Başkan Duru’nun başlatmış olduğu kampanya kapsamında dar gelirli ailelere ulaştırılmak amacıyla gıda, et ve temizlik malzemelerinden oluşan yardım kolilerini Tutak Belediyesine ulaştırmaya başladılar.

Kampanya ile ilgili olarak açıklama yapan Başkan Duru, “Ramazan ayına özel başlatmış olduğumuz  kampanyaya katkıda bulunan hayırsever vatandaşlarımız ve Belediye Başkanlığımızın ortak girişimi ile şimdiye kadar yaklaşık 3 bin aileye gıda, et ve temizlik kolileri dağıtıldı ve dağıtılmaya devam ediyor.

Yardımda bulunan bütün hayırsever vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah yapmış oldukları ve yapacakları hayırları kabul etsin” dedi.

 

Bir iftar da sen açtır1

bir aileyede sen iftar açtır

hayırsever vatandaş1

bir iftarda senden

Tutak Belediye Başkanı Bülent Duru1

Bir iftar da sen açtır

tutak belediyesi1

bir iftarda sen

tutak ilçesi1

iftarda sen açtır

× Online Destek