Kuruluş Hakkında

2010’yılından bu yana Ağrı şehrinin kültür turizmini inceleyen web sitemizin ekipmanları ” En yeni ve gerçekçi tarihi bilgileri eksiksiz sunmak ” ilkesiyle yola çıkan kent04.com, yaklaşık 6 yıl araştırdıktan sonra yayın hayatına geçmeye karar vermiştir.

Son 2 Yıldır alan adını alıp kendine bir yol çizen kent 04 ekibimiz Ağrı ve ilçelerinin en büyük kültür turizm ve tanıtım sitesi olmaya karar kılmıştır. Ağrı’da kültür ve turizmi ilgilendiren her dalı tüm Ağrı ve ilçerini sevenlerine ulaştırmak için bilgi becerilerini arttıran ekip her geçen gün daha yeni konularla hizmetine kaliteli bir şekilde devam edecektir.

2018 yılına girdiğimiz ilk aylarda yayın hayatını canlı hale getiren ekibimiz sadece web sitesi ile yetinmeyip daha güzel aktiviteli kültür, turizm araştırmaları yapacaktır.

Kent04.com alan adıyla yola çıkan ekibimiz Ağrı’da unutulan unutulmayan her yeri ele alarak Dünya’da Ağrı’da merak edilen her şeyi tanıtmak için elimizden geleni yapacaktır.

Ayrıca ileriki dönemde kurulacak olacak bilişim şirketinin Ağrı’ya ne denli fayda sağlayacağının araştırmasınıda yapıyoruz.