Ağrı Bezirhane 50 Yıl İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 08:03

Ağrı Bezirhane 50 Yıl İlkokulu

Ağrı Bezirhane 50 Yıl İlkokulu
Son Güncelleme :

05 Eylül 2018 - 13:38

Bezirhane 50 Yıl İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 15 km uzaklıkta olan Bezirhane köyündedir. Olan yolumuz asfalttır.Öğretmenler olarak kendimizin tuttuğu servis ile gidip gelinmektedir.Ağrı Merkeze gidiş geliş yapılmaktadır.Kış mevsiminde herhangi bir ulaşım sıkıntısı olmamaktadır. 1 lojman vardır. Lojmanımız 2015 yılından beri ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Isınma sistemi sobadır. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Okulumuzda toplamda 3 öğretmen, 3 derslik ve 35 öğrenci bulunmaktadır.

Vizyon
Okul paydaşlarımızın güçleriyle en kısa zamanda ;bulunduğumuz yerleşim biriminde öncelikli tercih edilen ;sosyal etkinliklerle adından söz ettiren ;Avrupa Birliiği normlarına eş değer eğitim veren en güçlü eğitim kurumu yapmaktır.
Misyon
Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak ; 1.sağlam karakterli,dürüst,kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, 2.insani,milli ve ahlakı değerlerle donanmış, 3.ülkesine yararlı,okuyan, inceleyen, araştıran, 4.milli ve evrensel değerleri tanıyan 5.benimseyen,araştırmacı,sorgulayıcı,kendi ayakları üzerinde durabilen, 6.kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, 7.görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

Bezirhane 50 Yıl İlkokulu

× Online Destek