Ağrı Ballıbostan Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 08:02

Ağrı Ballıbostan Ortaokulu

Ağrı Ballıbostan Ortaokulu
Son Güncelleme :

05 Eylül 2018 - 13:51

Ballıbostan Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 18 km uzaklıkta olan Ballıbostan köyündedir. Ulaşımı köy dolmuşları ile sağlanmaktadır. Okula ait lojman yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda 15 öğretmen, 24 derslik ve 401 öğrenci bulunmakla beraber yemekhane, kantin ve spor salonu da mevcuttur.

Vizyon
Topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen, ve yarattığı değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmektir.

MisyonMilli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Ballıbostan Ortaokulu

× Online Destek