Ballıbostan İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:39

Ballıbostan İlkokulu

Ballıbostan İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Eylül 2018 - 12:33

Ballıbostan İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkezine 18 km uzaklıkta olan Ballıbostan köyündedir. Ulaşımında Köy dolmuşları var. Öğretmenlere ait 2 adet özel servis var. Okula ait lojman yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 12 öğretmen, 9 derslik ve 160 öğrenci bulunmakla beraber yemekhane, spor salonu ve kütüphane de mevcuttur.

Vizyon
Topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen, ve yarattığı değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmektir.
Misyon
Öğrencilerimizi yetenekleri ve yeterlilikleri doğrultusunda, özgüven sahibi ve sorumluluklarının bilincinde, çağdaş bilgilere ulaşabilen, dünyada eğitim alanındaki gelişmelere ayak uydurabilen ve üst öğrenime bu donanımla gidecek bireyler olarak yetiştirmek; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde kendilerini geliştirebilmelerini sağlamak; okul çevresine Eğitim, Öğretim, Bilim ve Kültür alanlarında bilgiye ulaşma ve kullanma olanağı sunmaktır.

Ballıbostan İlkokulu

× Online Destek