Ağrı Atatürk Anaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 11:01

Ağrı Atatürk Anaokulu

Ağrı Atatürk Anaokulu
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2018 - 23:05

Atatürk Anaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Kazım Karabekir Mah. Naci Gökçe Lisesi Arkası, Hürriyet İlköğretim Okulu bahçesi Ağrı merkezdedir. Öğretim şekli ikili öğretimdir. Sabah Grupları: 08:00-13.00 Öğlen Grupları: 12.00-17.00’dir. Isınma sistemi kaloriferdir. Okulumuzda toplamda 6 öğretmen, 6 derslik ve 114 öğrenci bulunmakla beraber 1 yemekhane mevcuttur.

VİZYON

Okul öncesi eğitimin amaçları ile Türk Millî Eğitimin genel amaçlarına ve temel ilkelerine uygun olarak; Atatürkçü düşünce sistemini özümsemiş, laik, demokratik, insan haklarına, farklılıklara saygılı, Türkçeyi kurallarına uygun kullanabilen, değişime, gelişime ve yeniliklere açık; yaratıcı, üretken, dinamik ve girişimci, sorunlarına akılcı ve yaratıcı çözümler bulabilen, sorumluluk üstlenip, risk alabilen, işbirliğine, iletişime açık, farklılıklara saygıyla yaklaşabilen, mutlu, umutlu, sağlıklı bireyler yetiştirerek, yetiştirdiği bireylerle örnek gösterilen bir eğitim kurumu olmak.

MİSYON

Okul aile işbirliği içinde; bilişsel, sosyal, dil ve psikomotor becerilerinin gelişimini desteklemek koşuluyla, karar verebilen, karşılaştığı güçlüklere çözüm bulabilen, vatanına, milletine, yaşadığı topluma yararlı, kendini özgürce ifade eden, bireyler yetiştirmektir.

atatürk anaokulu

× Online Destek