Ağrı Aşağı Küpkıran İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:45

Ağrı Aşağı Küpkıran İlkokulu

Ağrı Aşağı Küpkıran İlkokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 13:26

Aşağı Küpkıran İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Aşağı Küpkıran Mahallesinde olup  merkeze yaklaşık olarak 5 km uzaklıktadır. Okulumuza ulaşım öğretmen servisleriyle ve kişisel imkanlarla sağlanabilmektedir. Okulumuza ait lojman ya da pansiyon bulunmamaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 30 öğretmen, 25 derslik ve 500 öğrenci bulunmakla beraber kantin, kütüphane ve konferans salonu da mevcuttur.

Vizyon
Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.
Misyon
Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşünen,bilimsel metotlarla eğitilmiş ,çağdaş düşünce yapısına sahip,yaratıcı,bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

Aşağı Küpkıran İlkokulu

× Online Destek