Ağrı Aşağı Kent İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 10:02

Ağrı Aşağı Kent İlkokulu

Ağrı Aşağı Kent İlkokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 11:23

Aşağı Kent İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze yaklaşık 38 km uzaklıkta olan Aşağı Kent köyündedir. Ulaşımı köy servisleri ile sağlanmaktadır. Okula ait bir lojman vardır. Okulumuzda 1 öğretmen, 1 derslik ve 12 öğrenci bulunmaktadır.

VİZYON

Bilgi çağına uyum sağlayarak teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, Disiplinli ve sistemli çalışan, Katılımcı, Ulusal ve evrensel değerlere saygılı, Değişime ve gelişime açık, Hoşgörülü, Özgüveni tam, Öğrenmeyi temel ilke olarak kabul eden ve bilgi edinme yöntemlerini iyi bilen bireyleri yetiştiren sadece bölgenin değil, ülkemizin sayılı kurumları arasında yer alan bir kurum olmaktır.

MİSYON

Bilgi edinmeyi amaç edinen ve bu bilgilerini pratikte uygulayabilen Bilgisiyle ve davranışlarıyla takdir edilen Bireye ve topluma karşı saygılı, duyarlı Kendisiyle barışık Sosyal sorumluluk bilincine sahip Çağdaş ölçülere uyumlu Hoşgörülü Düşünsel yönden gelişmiş bireyler yetiştirmektir.

AŞAĞI KENT köyü

× Online Destek