Akbulgur İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:46

Akbulgur İlkokulu

Akbulgur İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Eylül 2018 - 12:10

Akbulgur İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz 10 Km İl Merkezine uzaklıkta bulunan Akbulgur köyündedir. Ulaşımı öğretmen servisi ile sağlanmaktadır. Okulumuza ait bir lojman mevcuttur. Fakat kullanılmıyor. Isınma sistemi sobadır. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 3 öğretmen, 2 derslik ve 25 öğrenci bulunmaktadır.

Vizyon
Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.
Misyon
Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan, gelişime açık, öğrenmeyi öğrenmiş, iletişim becerileri gelişmiş, sorun çözme becerisine sahip, üretken, yaratıcı, özgüvenli, girişimci, etik değerleri özümsemiş, ulusal ve küresel değerlere sahip, sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

Akbulgur İlkokulu

× Online Destek