Ağrıda kar yağışı yerler bembeyaz - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 15:50

Ağrıda kar yağışı yerler bembeyaz

Ağrıda kar yağışı yerler bembeyaz
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 5:53

Ağrıda kar yağışı gece saatlerinde etkili olan kar yağışı kenti beyaz örtü ile kapladı.
Ağrı’da ara ara yağan ancak etkisini bir türlü gösteremeyen kar, bu gece saatlerinde kent merkezinde etkisini göstermeye başladı. Gece yarısı yağan kar sabah saatlerinde kenti beyaz örtüyle kapladı. Sabah Ağrı-İran ve Ağrı-Erzurum karayolunda oluşan sis nedeniyle araç sürücüleri de zor anlar yaşadı. Ağrı Belediyesine bağlı ekipler yol çalışmaları yaparken, sisten dolayı kazalara sebebiyet vermek istemeyen sürücüler ise araçlarının farlarını yakarak düşük hızda yolculuklarına devam ettiler.

Ağrıda kar yağışı “Dün hava çok güzeldi, bugün uyandık her taraf beyaza bürünmüş”
Kar ve sisin etkili olduğu zamanlarda çok zorlandıklarını belirten taksici esnafı Sinan Ergül, “Bugün hafta sonu kısıtlamasının 2’nci günü. Dün hava çok güzeldi, bugün uyandık her taraf beyaza bürünmüş. Bugün bayağı bir siste oluşmuş durumda, bu yüzden bizler de zaman zaman zorlanıyoruz. Ancak bizler kısıtlamadan muaf olduğumuz için vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

ağrı kara

ağrı kara teslim oldu

ağrı kış mevsimi

ağrı kış mevsimine girdi aralık ayında

ağrı yılı

ağrı yılın ilk karı yağdı

ağrıda kar ile kış

ağrıda kar

ağrıda kar yağdı kış geldi

ağrıda kar yağışı

ağrıda karlı gün

ağrıda kar yağışı başladı

ağrıda mevsimin ilk

ağrıda mevsimin ilk karı yağdı

× Online Destek