Ağrı Tutak Şehit Piyade Komando Er Lütfi Şenlik İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:44

Ağrı Tutak Şehit Piyade Komando Er Lütfi Şenlik İlkokulu

Ağrı Tutak Şehit Piyade Komando Er Lütfi Şenlik İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 1:07

Ağrı Tutak Şehit Piyade Komando Er Lütfi Şenlik İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz İlçe merkezine 12 km uzaklıkta olan Ataköy’dedir. Ulaşımı servis ile yapılmaktadır. Köy yolu asfalttır. 2 öğretmen, 29 öğrenci ve 2 derslik bulunmaktadır. 1 lojman var; fakat kullanılmıyor. Öğretim şekli örgündür. Isınma sistemi hem kalorifer hem de sobadır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Şehit Piyade Komando Er Lütfi Şenlik İlkokulu

× Online Destek