Ağrı Tutak Şehit Piyade Er Aydın Çetin İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 23:37

Ağrı Tutak Şehit Piyade Er Aydın Çetin İlkokulu

Ağrı Tutak Şehit Piyade Er Aydın Çetin İlkokulu
Son Güncelleme :

26 Haziran 2018 - 0:04

Ağrı Tutak Şehit Piyade Er Aydın Çetin İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkeze yaklaşık 12 km uzaklıkta olup il merkezine yaklaşık 52 km’dir. Öğretmenlerimiz ilçe merkezden servis ile ulaşım sağlamaktadır.  Çelebaşı Köyündedir. Okulumuzda 1 lojman bulunmaktadır. Okulumuzun lojmanı ana sınıfı olarak faaliyet göstermektedir. Okulumuzda 3 öğretmen, 80 öğrenci ve 3 derslik bulunmaktadır. Tam zamanlı eğitim verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

AĞRI – TUTAK – ŞEHİT PİYADE ER AYDIN ÇETİN İLKOKULU

× Online Destek