Ağrı Tutak Oğlaksuyu Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 23:21

Ağrı Tutak Oğlaksuyu Ortaokulu

Ağrı Tutak Oğlaksuyu Ortaokulu
Son Güncelleme :

26 Haziran 2018 - 1:04

Ağrı Tutak Oğlaksuyu Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz il ve ilçe merkeze 10 km uzaklıkta olan Oğlaksuyu köyündedir. Öğretmenler köye servisle ulaşım sağlamaktadır. Okulumuzda 7 öğretmen, 137 öğrenci ve 6 derslik bulunmaktadır. Kütüphane, spor salonu da mevcuttur. Tam zamanlı eğitim verilmektedir. Isınma sistemi hem soba hem de kaloriferdir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Oğlaksuyu Ortaokulu

× Online Destek