Ağrı Tutak Kazım Karabekir Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 23:08

Ağrı Tutak Kazım Karabekir Ortaokulu

Ağrı Tutak Kazım Karabekir Ortaokulu
Son Güncelleme :

26 Haziran 2018 - 2:09

Ağrı Tutak Kazım Karabekir Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz Tutak ilçe merkezindedir. Okulumuzda 20 öğretmen, 275 öğrenci ve 13 derslik bulunmaktadır. Bir de kütüphane mevcuttur. Öğretim şekli örgündür. Isınma sistemi kaloriferdir. Lojman bulunmamaktadır.

Vizyon
İSTİYORUZ Kİ; KAZIM KARABEKİR ORTAOKULUNUN; TÜRK MİLLİ EĞİTİM SİSTEMİNİN GENEL AMAÇ VE TEMEL İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA; ÖĞRENME İÇİN HER TÜRLÜ FIRSATIN SAĞLANDIĞI BİLGİLİ, BECERİLİ VE İYİ BİR AHLÂKA SAHİP NİTELİKLİ ÖĞRENCİLERİN YETİŞTİRİLDİĞİ, TERCİH EDİLEN BİR OKUL OLMASIDIR.
Misyon
– Öğrencilerimize çağdaş bir eğitim vermek için varız – Eğitim ve Öğretimle beraber Ahlaki değerlerini bilen ve bunu yaşamayı ilke edinen bireyler yetiştirmek için varız. – Eğitimi okul öncesinden başlayarak vermek için varız. – Türk toplumunun değerlerini, ahlakını önemseyen insanlar yetiştirmek için varız. – Çevremize de eğitim vermek için varız. – Severek gelebilecek bir okul ortamı hazırlamak için varız. – Geleceğimize en kaliteli insanı yetiştirmek için varız. – Yetiştirdiğimiz kaliteli insanların topluma verdikleri hizmeti ve ürünü görüp gururunu yaşamak için varız.

Kazım Karabekir Ortaokulu

× Online Destek