Ağrı Tutak Karacan İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

21 Mayıs 2022 - 03:53

Ağrı Tutak Karacan İlkokulu

Ağrı Tutak  Karacan İlkokulu
Son Güncelleme :

26 Haziran 2018 - 23:37

Ağrı Tutak Karacan İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz İl merkezine 60 km, ilçe merkezine 22 km uzaklıkta olan Karacan köyündedir. Ulaşımı servislerle sağlanmaktadır. Okulumuzda 10 öğretmen, 162 öğrenci ve 9 derslik bulunmaktadır. Lojman veya pansiyon bulunmamaktadır. 1  fen laboratuvarı mevcuttur. Öğretim şekli örgündür. Isınma sistemi sobadır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

AĞRI – TUTAK – Karacan İlkokulu

× Online Destek