Ağrı Tutak İlkadım Anaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 19:53

Ağrı Tutak İlkadım Anaokulu

Ağrı Tutak İlkadım Anaokulu
Son Güncelleme :

02 Temmuz 2018 - 0:39

Ağrı Tutak İlkadım Anaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkezinde olup ulaşım yürüyerek sağlanmaktadır. Okulumuzda 1 öğretmen, 20 öğrenci ve 1 derslik bulunmaktadır. 1 yemekhane mevcuttur. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

AĞRI – TUTAK – İLKADIM ANAOKULU

× Online Destek