Ağrı Tutak Güneş Gören İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:47

Ağrı Tutak Güneş Gören İlkokulu

Ağrı Tutak Güneş Gören İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 0:41

Ağrı Tutak Güneş Gören İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz İl Merkezine 53 km, ilçe merkezine 12 km uzaklıkta olan Güneş Gören köyündedir. Öğretmen Servisi ile ulaşım sağlanmaktadır. Okulumuzda 1 öğretmen, 2 derslik ve 30 öğrenci bulunmaktadır. Öğretim şekli örgün olup Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi sobadır. Lojman yoktur.

VİZYON

“Ülkemizin her alanında istihdam yaratan, üretken, evrensel değerler ile beraber milli değerlerin farkında olan, çağdaş, sorunlara çözüm üretebilen çalışkan, ahlaklı bireyler yetiştirmek.”

MİSYON

Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda; öğrenmeyi amaç edinen, donanımlı,nitelikli, özgüveni olan, başarılı, sorgulayan, çözümleyen, kendini, ailesini, okulunu, vatanını ve milletini seven, kültürel değerlerini benimseyen ve koruyan öğrenciler yetiştirmek, okul olarak her yönden tercih edilmek, başarılarımızı öğrencilerimizle paylaşmak, öğrencilerimizin 21. yüzyıl gereksinimlerine yanıt verebilecek beceriler kazandırmak.

× Online Destek