Ağrı Tutak Geçimli İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:47

Ağrı Tutak Geçimli İlkokulu

Ağrı Tutak Geçimli İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 0:53

Ağrı Tutak Geçimli İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkeze 24 km uzaklıkta olan Geçimli köyündedir. Ulaşımı servis ile yapılmaktadır. Okulumuzda 3 öğretmen, 52 öğrenci ve 3 derslik bulunmakla beraber 1 de lojman mevcuttur. Öğretim şekli tam zamanlıdır. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon
Bilim ve teknolojinin farkında olan, değişime ve gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, yüksek moral değere sahip, kendine güvenen, katılımcı, kendini sorgulayan etkili ve nitelikli, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.
Misyon
Millî Eğitim Temel Yasası’nda belirtilen temel ilkelere bağlı kalınarak; çevre olanaklarından yararlanıp, öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini de gözönüne alarak, bunların en etkin ve verimli bir şekilde kullanılıp geliştirilmesi. Eğitimin niteliğinin artırılması, sosyal ve kültürel becerilerin geliştirilmesi. Eğitim ortamını nesnel ögesi olan fiziksel koşulların düzeltilmesidir.

geçimli ilkokulu

× Online Destek