Ağrı Tutak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 23:59

Ağrı Tutak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu

Ağrı Tutak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
Son Güncelleme :

24 Haziran 2018 - 1:27

Ağrı Tutak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkezinde bulunmaktadır. Ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Okulumuzda 8 öğretmen, 154 öğrenci ve 8 derslik bulunmaktadır. Sosyal alanlardan yoksundur. Öğretim şekli tam zamanlıdır. Isınma sistemi kaloriferdir. Lojman yoktur.

VİZYON

Fiziki şartlarını, öğrencilerin sanattan spora kadar sosyal kültürel ve akademik anlamda en iyi şekilde yetişmesi için kullanılan çağdaş, dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak, geleceği bugünden yaşayarak okulumuzdaki kaliteyi yükseltmek için tüm imkansızlıklarını yenmiş bir okul olarak eğitim ve öğretimde önder olmak.

MİSYON

Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, özgür düşünen, karşılıklı saygı ve güvene sahip, bilme ve bilimsel çalışmalara açık, araştıran, sorgulayan, kültürel birikimlerini geleceğe taşıyan 21. yy Türkiye´sinin gereksinim duyduğu bireyler yetiştirmek için varız. Bilgi çağını yaşadığımız günümüzde Atatürk´ün gösterdiği hedef doğrultusunda teknolojiyi kullanarak olumsuzlukları fırsatlar haline getirerek geleceğe güvenle bakan bedensel ve sosyal yönden gelişimini tamamlamış, kendi kendine yetebilen, sorunlara çözüm üretebilen, ailesine ve topluma yararlı bireyler yetiştirmek için varız.

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu

× Online Destek