Ağrı Tutak Bişe İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:53

Ağrı Tutak Bişe İlkokulu

Ağrı Tutak Bişe İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 0:24

Ağrı Tutak Bişe İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz il ve ilçe merkeze 23 km uzaklıkta olan Bişe köyündedir. Ulaşım yolu asfalt olup rahatlıkla sağlanmaktadır. Okulumuzda 1 öğretmen, 15 öğrenci, 1 derslik bulunmaktadır. 1 lojman mevcuttur. Öğretim şekli örgündür. Isınma sistemi sobadır.

Vizyon
Evrensel eğitim ve öğretim ilkeleri ile Türk Milli Eğitiminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda öğretmeyi benimsemiş bir kimliğine sahip olmak. Atatürk milliyetçiliğine bağlı, yurt ve dünya sorunlarına duyarlı, çağdaş, yaratıcı, verimli, yeteneklerine uygun mesleği yürüten, mutlu, sorumluluk sahibi, özgürlükçü bireyler yetiştirilmesini sağlamak. Eğitim kurumumuzdan ve eğitim fırsat ve imkan eşitliğinden tüm öğrencilerin tüm zamanlarda yararlanmalarını sağlamak istiyoruz.
Misyon
Çağın gerekleri ile donanmış, özgür düşünen bireyleri yetiştiren uygun eğitim ortamları sağlamak için VARIZ. Kendisi ile ve toplumla barışık, milli ve evrensel değerleri benimsemiş, bilgiyi üreten ve yöneten, üstün yetenekli öğrenciler yetiştirmek için VARIZ. Eğitim ve öğretimin bilimsel niteliğini sürekli iyileştirerek, toplumsal eğitimin ihtiyaçlarını belirlemek, eğitim ve öğretim sürecini bütünleştirmek için VARIZ.

bişe ilkokulu

× Online Destek